VivaForever• 24 февраля 2022
Шановні українці! Цей пекельний день лише на перший погляд добігає кінця.
Попереду ніч — темна та повна мертвих росіян. Ми її переживемо та зустрінемо схід сонця, який буде червоним від пролитої крові ворогів.
Та зараз ми хочемо сказати дякую Збройним силам, прикордонникам, поліції, рятувальникам, лікарям, нацгвардійцям — всім, хто причетний до захисту нашої держави. Ви — супергерої! Ми не беремось порівнювати вас з росіянами, бо це просто принизливо. Дякуємо.
Що маємо зараз і до чого готуватися?
Наразі можна констатувати, що запланована Москвою блискавична операція провалилася і на жодному напрямку не відбулося глобальних проривів. Ніч дозволить як нам, так і ворогу перегрупувати сили і проаналізувати події попереднього дня.
♦️Скоріше за все вартує очікувати ракетних ударів по військовим об’єктам та інфраструктурі. Але будемо впевнені, що наш Генеральний штаб, як і минулої ночі, вчасно отримавши сигнал від розвідки, перемістить наші основні засоби спротиву, як зенітно-ракетні комплекси, авіацію та танки.
♦️Російські війська після тривалих боїв повністю зайняли Чорнобильську зону та всі об’єкти ЧАЕС, що у разі руйнування Саркофагу несе за собою техногенну катастрофу світового рівня. Саме це нам треба транслювати всім міжнародним партнерам!
Їхні загони продовжують контролювати передмістя та, за різними оцінками, декілька районів Сум, де орки в своєму улюбленому стилі грабують магазини. На цих напрямках ніч, скоріше за все не принесе кардинальних змін та дасть нам можливість підготуватися для відбиття спроб подальшого просування.
♦️В Рівненській області на кінець світлового дня тривав танковий бік в районах Великі Осняки – Рівнопілля, але загалом наступ було зупинено на річці Уж. Така сама ситуація на околицях Чернігова та на об’їзній Харкова. Скоріше за все не зміниться вона і до ранку, хоча можливі провокації чи «розвідки боєм» у виконанні невеликих сил агресора.
♦️Головна перемога цього вечора це, безперечно, ліквідація десанту в аеропорту Гостомель, що ніс небезпеку десантування нових підрозділів шляхом посадки бортів на взльотку в 17 кілометрах від Києва.
♦️На Півдні насправді ситуація більш загрозлива, якщо відкинути бредні про морський десант в Одесі і Миколаєві, то найскладнішою ділянкою є насамперед Херсон, де ворогу вдалося взяти напівзруйнований міст через Дніпро і вийти до передмість. На даний час поступає інформація, про евакуацію Херсонської ОДА. І до ранку ця ситуація скоріше за все буде залишатися невизначеною.
♦️В Херсонській області перейшло під контроль окупантів місто Генічеськ (де мер оголосив про спілкування з НОВОЮ адміністрацією) та ще декілька населених пунктів. Також під ворожим контролем Олешківський полігон та переправи через Північно-Кримський канал (про запуск якого вони вже рапортують). Але рушить операція по деблокаді Таврії, так на дев’яту вечора було відбито місто Нова Каховка, а також оркам так і не вдалося пробитися до Мелітополя.
♦️Вночі скоріше за все відбудеться накопичення сил і засобів, для скидання ворога у море (кращйй сценарій), або повільного відтиснення (більш реалістичний).
♦️Маленька, але неочікувана перемога в цьому хаосі, це острів Зміїний. Який Росія намагається захопити вже з другої спроби і не може! Територію острова обстріляли артилерією крейсеру «Москва», патрульного корабля «Василий Быков» та авіацією. Наразі на острові не залишилося жодної вцілілої будівлі, але морські піхотинці та прикордонники тримають оборону острову.
♦️Крім того російські окупанти обстріляли турецьке судно, а Туреччина — член НАТО!
♦️На східному напрямку бої тривають вздовж всіє лінії зіткнення. Але це більш зручна і давно розвідана нами місцевість, тому особливих успіхів ворог не досяг протягом дня. Щастя наше, Вугледар теж, в районі населеного пункту Піщевик прорив не вдався, як і форсування річки в районі Станиці Луганської. Після денної відсічі росіяни разом з мобілізованими сепарами швидко оговтаються, тому до ранку, крім спорадичних обстрілів новин не буде.
Будьмо готові. Нічка буде "весела".
Слава Україні! І смерть москалям!
Михайло Ведмідь.
Що маємо зараз і до чого готуватися?
Будьмо готові. Нічка буде "весела".
Слава Україні! І смерть москалям!
Михайло Ведмідь.
Амазонка-3bef• 24 февраля 2022
Для чого тут писати подібну інформацію? Щоб тут паслися всі,кому це може бути вигідно? Хіба мало офіційних сайтів?
Ответ дляAlexandraK
Уже остров змеиный захвачен россиянами((
У вас старая инфа
да(
Антонина КС• 24 февраля 2022
Ответ дляpine-apple
І у Гостомелі бій триває
Уже отбили наши, теперь точно, Арестович написал.