alinka0908• 25 февраля 2022

Є хтось з Тернополя

Як обстановка?
v.melnik_km• 25 февраля 2022
Ми 50 км від Тернополя, тихо

v.melnik_km• 25 февраля 2022
Бережи усіх Господь🙏
автор alinka0908 • 25 февраля 2022
Ответ дляv.melnik_km
Ми 50 км від Тернополя, тихо
Слава Богу, як пережити цю ніч
автор alinka0908 • 25 февраля 2022
Ответ дляv.melnik_km
Бережи усіх Господь🙏
Господь на нашому боці
tanjatvl• 25 февраля 2022
А що в Тернополі?
автор alinka0908 • 25 февраля 2022
Ответ дляtanjatvl
А що в Тернополі?
Пишуть, що повітряна тривога
tanjatvl• 25 февраля 2022
Читала в темі нижче, ми в Львівській
v.melnik_km• 25 февраля 2022
Пишуть місцеві, повітряна тривога. У нас в Хмельницькій обл така інфо була по Нетішину чи Славуті, голова не варить згадати, то потім за 30-40 хв відмінили, тому надіємось на краще
автор alinka0908 • 25 февраля 2022
Ответ дляv.melnik_km
Хай вас береже Господь, молимося

oluska83• 25 февраля 2022
Сирени, повітряна тривога пів години без перерви(((
автор alinka0908 • 25 февраля 2022
Ответ дляoluska83
У всьому місті? Чи по районах?
Ulya09.09.2006• 25 февраля 2022
Ми 120 км від Тернополя на південь, сирена гула та дякувати Богу тихо.
oluska83• 25 февраля 2022
Ответ дляalinka0908
У всьому місті? Чи по районах?
Ми не місцеві, їхали з Києва, заїхали до родичів переночувати. Наскільки розумію, по всьому місту. Весь час по ТВ кажуть про загрозу, звернення від обл.влади
Shalimar• 25 февраля 2022
Не повітряна тривога, а МОЖЛИВА повітряна тривога
oluska83• 25 февраля 2022
Уточнюю: Сирени зараз більше по тв - перед зверненням (його транслюють безперестанку). Були і крім тв. Зараз не чути. Шириться інформація, що може бути реальна загроза, але офіційних підтверджень нема
автор alinka0908 • 25 февраля 2022
Ответ дляoluska83
Бігти в підвал? В мене старенькі родичі, що робить? Їхати з міста?
NataliaSonia• 25 февраля 2022
Що робиться зараз в Тернополі?
4мама• 25 февраля 2022
Ответ дляalinka0908
Якщо живете поруч з стратегічними об´єктами - краще ночуйте в укритті :(
Shalimar• 25 февраля 2022
Машина ездит что-то говорит

Что они говорят ?? Я не услышала

oluska83• 25 февраля 2022
Ответ дляNataliaSonia
Що робиться зараз в Тернополі?
Звернення про загрозу по тв вимкнули. Було звернення місцевої влади (не впевнена, не знаю їх), сказали, що під ранок можуть бути удари по аеропорту, складах, воєнній частині. Населення біля цих обєктів можуть евакуювати. Порадили нікуди не їхати, поки не буде сигналу про відміну загрози. І стандартне - йти в укриття
Ksюша• 25 февраля 2022
Ответ дляoluska83
Девочки, действия будут по их отработанному сценарию, как сегодня было во многих городах : уничтожать взлётки, воен. части и склады и т.п.
Поэтому будьте бдительны, кто живёт вблизи таких объектов и лучше уезжайте!
Мы с 5 утра намучились под взрывы и убежали в село к родичам , правда Приднестровье через лиман, но хоть никаких стратег.объектов рядом нет.
mamamelani• 25 февраля 2022
Під ранок попередньо попереджають про обстріл стратегічно важливих об´єктів: аеропорт, військова частина і, можливо, склади в Білій. Просять людей, що живуть поблизу, ховатись в укриттях, обіцяють евакуацію, яким чином, не знаю.
Наш дім розташований найближче...