nikitina-13• 25 февраля 2022

Поезда ходят?

Александр_Мариуполь• 25 февраля 2022
ходят!
Александр_Мариуполь• 25 февраля 2022
Залізничники продовжують рух 24/7, десятки тисяч людей евакуйовано з-під лінії вогню.

Польська сторона звільняє від карантину пасажирів з України, навіть якщо ті не мають при собі теста на COVID-19. Зверніть увагу, що у зв´язку з загальною мобілізацією, держкордон не зможуть перетнути чоловіки у віці 18-60.

Зважаючи на динаміку боїв, маємо зміни у русі пасажирських поїздів.

Низка поїздів прямуватимуть в обхід ділянки Харків-Куп´янськ.
Це 45/46 Ужгород Лисичанськ, 132/131 Жмеринка Лисичанськ, 20/19 Київ Попасна.
Поїзд 44 Івано-Франківськ - Чернігів поки що прямує до ст. Київ.
Також змінено маршрут курсування поїздів Київ-Варшава, Київ-Рахів, Київ -Івано-Франківськ, Київ-Ужгород, Київ-Ковель з прямуванням безпечною ділянкою Київ-Фастів-Житомир-Коростень.
Поїзди Київ-Львів та Харків-Рахів курсуватимуть маршрутом через Київ-Фастів-Козятин-Шепетівку-Здолбунів.
Те ж саме у зворотному напрямку стосується поїздів Івано-Франківськ-Костянтинівка, Ужгород-Рахів та Перемишль-Київ.

Регулярні пасажирські рейси наразі не заходять до Херсона, Конотопа та прикордонних міст на сході країни. Евакуації тривають.
Ируся-пуся• 25 февраля 2022
Да
anka_z• 25 февраля 2022
У меня огромнейшая просьба ко всем
Почему из города Сумы нет никаких эвакуационных составов?
Мы сидим.даже если кто и хотел выехать то во второй половине дня это было уже невозможно.
Даже за пределы города.
Вот такая у нас ситуация!!@
Екатерина Димина• 25 февраля 2022
Ходят,наш город - узловая жд, проезжают мимо