І які останні новини по нашій області
Vlada-Maria• 25 февраля 2022
Ответ дляАшатанна
Из новин - ввели коменданську годину з 22:00 до 8:00. А так - не знаю, дома з малою сидимо. До сховищ далеко, будемо дома.
о, якраз теж хотіла знайти цей перелік
Vlada-Maria• 25 февраля 2022
Може ще зайдуть сюди франківці, залишаю
’З її слів, щоб сплести сітки, потрібна натуральна тканина кольору хакі. Також волонтерки збирають й інші речі для бійців: будівельні матеріали, ліхтарики, цвяхи та сокири.
’Дуже багато часу і зусиль витрачаємо на нарізання тканини. Якщо є можливість нарізати смужки 2-3 см завширшки й завдовжки десь 20-30 см, буде дуже добре. Це полегшить нам роботу. Харчі наразі не потрібні. Ми їх до різдвяних свят зібрали, передаємо хлопцям ще досі. Зараз потрібні речі для того, щоб вони могли обслуговувати зону, в якій перебувають’, — каже Леся Марковецька.
Хто має можливість, ріжте вдома смужки і несіть, тільки щоб тканина не синтетика була