Реверанс• 25 февраля 2022

Запускаємо міжнародну інформаційну кампанію до західних лідерів

Я дуже прошу підтримати цей рух, а ще поширити цей допис. Це вкрай важливо.
*УВАГА!*
Запускаємо міжнародну інформаційну кампанію до західних лідерів: канцлера Німеччини Олафа Шольца, президента Франції Еммануеля Макрона, президента США Джо Байдена та прем´єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона з 3-ома вимогами:
1. відрізати Росію від SWIFT;
2. захистити український повітряний простір;
3. направити війська НАТО в Україну.
*#BanRussiafromSwift #CloseTheSky #SendNatoToUkraine*
Чому це важливо?
1. Відрізавши рф від SWIFT, ми б’ємо по всій рф, суттєво ослаблюючи противника.
2. “Закривши” повітряний простір над Україною, тобто забезпечивши його безпеку, Захід різко змінює розклад сил в Україні. Наразі наші перемагають на суходолі, але програють в повітрі.
Береза
автор Реверанс • 25 февраля 2022
3. Відправивши військовий контингент НАТО в Україну, є шанс зупинити війну.
*Алгоритм дій:*
*Twitter*
1. Опублікувати твіт
Dear @OlafScholz @EmmanuelMacron @JoeBiden @BorisJohnson Please #BanRussiafromSwift #CloseTheSky #SendNatoToUkraine
*Facebook*
1. Зайти на офіційну сторінку Олафа Шольца, Еммануеля Макрона, Джозефа Байдена, Бориса Джонсона у Facebook.
· https://www.facebook.com/olafscholz/
· https://www.facebook.com/EmmanuelMacron
· https://www.facebook.com/joebiden
· https://www.facebook.com/borisjohnson
2. Під кожним постом писати коментар:
Ban Russia from SWIFT! Protect Ukrainian Sky! Send NATO to Ukraine! #BanRussiafromSwift #CloseTheSky #SendNatoToUkraine
3. Опублікувати аналогічний до коментарів пост на своїй сторінці.
*Instagram*
1. Опублікувати пост та сторіз із текстом:
Dear @bundeskanzler @emmanuelmacron @joebiden @borisjohnsonuk Please #BanRussiafromSwift #CloseTheSky #SendNatoToUkraine
*Завтра буде пізно - дійте зараз. Разом сила!*

Кальдера• 25 февраля 2022
Марна праця, всі в курсі
menina• 25 февраля 2022
Так, згодна, марна праця. Але хіба то праця - походити по посиланнях?
Виконано!
Nata1956• 25 февраля 2022
Отключение от сис. Swivt не эффективно, он буде гонять деньги через кор.счета казахстана и др.дружественных государств. Это нельзя назвать действенной санкцией.
COTTONNAJA• 25 февраля 2022
только НАТО не хватало
Barbos2012• 25 февраля 2022
Я отправила, немцу.
автор Реверанс • 25 февраля 2022
Ответ дляmenina
Виконано!
Спасибо.
автор Реверанс • 25 февраля 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
только НАТО не хватало
Именно не хватило, что бы сдержать агрессию России
автор Реверанс • 25 февраля 2022
Ответ дляBarbos2012
Я отправила, немцу.
Спасибо Вам

viastarkov• 25 февраля 2022
Ответ дляРеверанс
Спасибо.
И ми зробили
автор Реверанс • 25 февраля 2022
Ответ дляviastarkov
И ми зробили
Спасибо.
Будем надеяться, что получится.