natapril• 26 февраля 2022

Давайте писати українською!!! Щоб відсіяти засланих козачків на форумі

Дівчата і хлопці!
Є пропозиція писати зараз українською, коли тут налізла орда провокаторів. Так легше їх відсіяти та забанити.
Я зі Сходу, в побуті рос мова, але зараз це питання самозбереження та єднання!!!
Прошу підтримати!!!
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляTanyaLopez11
Мне 46. Я не говорю на украинском. Так сложилось. Я - украинка, но мои Родители всю жизнь со мной на русском. И школу я закончила в россии, так как мой папа был советским военнослужащим. И украинский не учила в школе. И муж, коренной киевлянин, так же на русском языке всю жизнь. Никогда никто меня не ущемлял в этом. Зачем сейчас этим заниматься? Зачем глупая дискриминация? Мы должны быть сплоченными, а не искать темы для раздора.
Вы вообще розумієте , откуда возникла такая необходимость ?
Чи вам выгодно ігнорувати ?

Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляРоднуша Марика
Не чудите!!! Зачем опять обострять???
Що саме загострювати?
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
А то що буде?
Підете війною ? 😂😂😂
Порхающий пончик• 26 февраля 2022
Ответ дляTanyaLopez11
Кто кого предлагает ущемлять. Вы в посте автора увидели ущемление. Каждый решает сам на каком языке заводить тему.
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
Згідна. Чи згодна? Боже, я ніколи не зможу розмовляти як панянки зі Львова( Читати легко, а писати та розмовляти важкувато, бо з народження російськомовна.

Аж сюди мене навряд чи стануть читати, отже пишу що хотіла: читала сьогодні на московському форумі як росіянки дискутують де можна отримати достовірну інформацію про втрати та перемоги ру армії. І одна з них віподвідає: мовляв, це тільки по розмовам реальних людей - наприклад форум Кідстаф.
І я собі подумала, що, коли вони нас читають, було б непогано писати втрати росіянців у назвах тем: Сбіт самольот! Сгорело 10 танков! І так далі. Нехай знають и бояться.
Тай чооо ?😁😁😁
Я теж
Плювать

Так !
Отличная идея !
О победах Украины только на русском !
Все інше українською !
автор natapril • 26 февраля 2022
Ответ дляTanyaLopez11
У чому дискримінація?
Пишіть, як хочете, хоч китайською.
Я лише пропоную варіант на даний час, на дану ситуацію.
Вас хтось змушує,ви уважно читали заклик?
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Я все равно буду говорит по русски

Это вынужденная мера !
Спілкуватися суржиком або українською
А мені навіть подобається деколи писати українською)
Щоправда коли щось дуже довге чи важливе - пишу російською все одно)

Romashka belaya• 26 февраля 2022
І дивитися рейтинг і коли був створений аккаунт
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляПорхающий пончик
Російськомовний нульовичок

Першій пішов ?😁😁
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
Але дуже важливе - українською будь ласка 😁😁
Veronikca• 26 февраля 2022
Підтримую.
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляTanyaLopez11
А хіба вас хтось дискримінує?
Дівчина зробила пропозицію, ви можете її підтримати чи ні - то ж ваше право, ми ж не росіянці щоб вас рятувати)
автор natapril • 26 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love

Не треба панянок. Пишіть,як можете, хоч суржиком.
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Тай чооо ?😁😁😁
Я теж
Плювать

Так !
Отличная идея !
О победах Украины только на русском !
Все інше українською !
MashaizDusha• 26 февраля 2022
до речы, якщо писати росыйською клавою по-украхнськы, то це насправды ще быльший доказ що людина пише выд себе, набираэ а не вкидаэ в перекладач ы вставляэ.

Незручно читати те, що я написала вище, але таке набрати рашисти не взмозі взагалі без того, щоб кожеу літеру піти поміняти ’ І ’ на ’ Ы ’ - а в кого немає ураїнської клави. але хто волдіє мовою - вони можут так писати і вже іноді так пишуть. Так що оже не так і пагано)))
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Спробую
Порхающий пончик• 26 февраля 2022
Ответ дляMashaizDusha

Тут гугл точно офігіє
Татьяна1105• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
А ще у вас
Днепропетровск
А не днепр
Дуже цікаво 😁
Разоблачили. Пишите посты на русском языке и Днепр с маленькой буквы? Ищите бревно в своём глазу и видите себя прилично.
MashaizDusha• 26 февраля 2022
Ответ дляПорхающий пончик
Тут гугл точно офігіє
не зовсім, нажаль трохи справляється

автор natapril • 26 февраля 2022
Ответ дляRomashka belaya
Рейтингу у багатьох немає, бо люди лише спілкуються, без торгівлі.
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляMashaizDusha

Мої очі
Ото шифр так шифр)))
Просто Галюня• 26 февраля 2022
Ответ дляПорхающий пончик
Тут гугл точно офігіє
Ого , прикольно !
Дайте ссилку на нову тему , щось вже гальмую
TanyaLopez11• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Чи вам выгодно ігнорувати ?
Ладно, не буду спорить. Нет на глупости времени.
Я 6 лет живу в Великобритании и мои польские друзья предлагают помощь тем, кто выехал или едет в Польшу. Извините, пишу по- русски. Ниже скрин текста, убираю англ и польский, оставляю украинский текст.

Хай живе Вільна Україна🇺🇦🇪🇺

🇺🇦
увагу‼️
Якщо хтось із вас чи ваших друзів, друзів чи родичів втікає до Польщі перед війною, ми можемо допомогти вам у такий спосіб:

.
Юридична допомога, проживання, безкоштовні курси польської мови для українців-Варшава
тел. +48 226481111, + 48 22 6566463, + 48 604932969, 800100990,+48477217575
Розмовляємо українською, російською, польською та англійською мовами.

Якщо ви перебуваєте на кордоні ОАЕ-PL, вам потрібен транспорт до Польщі
зв´язатися безпосередньо з
Міхал Войцеховський +48 698 995 124
ми безпечно доставимо вас автобусом.

Якщо ви вже перебуваєте в Польщі (Варшава та її околиці) і вам потрібно залишитися на ніч, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з Катажиною Ізидорчик, тел. +48 665 505 005
(лише SMS) ми не встигаємо відповідати на телефонні дзвінки.

Якщо вам потрібен перекладач, я з радістю допоможу, володію російською, англійською та польською мовами Ремі Куліберда
З технічних причин я не можу користуватися телефоном, не можу його взяти.
Звертайтеся лише до Mesanger.
Я всього лише перекладач. Будь ласка, не пишіть і не телефонуйте з інших питань Ви блокуєте лінії.

Допомога безкоштовна, як частина добросусідської солідарності.

Шановні сусіди, ви ніколи не підете самі‼️

Хай живе вільна Україна🇺🇦🇪🇺

☎️.
Legal assistance, accommodation, free Polish language courses for Ukrainians-Warsaw
Tel. +48 226481111, + 48 22 6566463, + 48 604932969, 800100990,+48477217575
We speak Ukrainian, Russian, Polish and English.
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляТатьяна1105
Вот і гуд 😁😁
Но ваша агресія до українською ніяк не комуфлірується
kamilla11• 26 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
Мої очі
Ото шифр так шифр)))
😂😂😂
автор natapril • 26 февраля 2022
Ответ дляMashaizDusha

+++
Татьяна1105• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Вот і гуд 😁😁
С вами все понятно, развлекайтесь без меня.
MashaizDusha• 26 февраля 2022
Ответ дляnatapril
+++
mozhna bulo b she latynyceyu pysaty, ale to vazhche bo ne uzhodzheno

можна було б ще латиницею писати але то важче до не узгожджено (якими литерами позначати якы аналоги)
автор natapril • 26 февраля 2022
Ответ дляTanyaLopez11

Хай живе Вільна Україна🇺🇦🇪🇺

🇺🇦
увагу‼️

.

зв´язатися безпосередньо з
Міхал Войцеховський +48 698 995 124
ми безпечно доставимо вас автобусом.

Звертайтеся лише до Mesanger.

Хай живе вільна Україна🇺🇦🇪🇺

☎️.
Дякуємо
TanyaLopez11• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Російськомовний нульовичок

Першій пішов ?😁😁
У меня эккаунт на год раньше вашего открыт. Ничему вас жизнь не учит. Надо быть толерантными. Я говорю на английском, польском и русском. На украинском говорю с ошибками, тк никогда не учила. Не хочу красивый язык каверкать или говорить на суржике. Мира вам и терпимости. Это особенно важно сейчас.