Труск@вчанк@• 26 февраля 2022

Десант у Бродах на Львівщині! То де правда?

Є дівчата з Бродів, чи чиї родичі там проживають? Садовий підтвердив, що були бої у Бродах. Висадились 60 десантників. СБУ у Львівській області не підтвердило. Депутатка Бродів також підтверджує. Місцеві кажуть, що окупантів шукають по лісах, деякі знищено. Мабуть спростовують, щоб не сіяти паніку, бо в соцмережах кіпіш...
masheri000• 26 февраля 2022
Був десант, пробували знешкодити, інші повтікали в ліс
автор Труск@вчанк@ • 26 февраля 2022
Жах! Як наші прогавили?
marata• 26 февраля 2022
Садовий спростував. Це фейк
masheri000• 26 февраля 2022
Ответ дляТруск@вчанк@
Жах! Як наші прогавили?
Можливо не очікували((
Але віримо, що їх там зараз не залишиться, наші не дадуть їм в лісі надовго залишитись
masheri000• 26 февраля 2022
Ответ дляmarata
Садовий спростував. Це фейк
Говорили зі знайомими з Бродів, чоловіки з тероборони вже прочісують ліс
Organic-Top• 26 февраля 2022
Це фейк
Таля-Виктория• 26 февраля 2022
спростували - це фейк
masheri000• 26 февраля 2022
Закривайте тему, просили не передавати інформацію по цій темі
Талюся• 26 февраля 2022
Телеграм Бродів можна відслідковувати