Хочемо завтра з дитиною 7-мирічною добратися до вокзалу з оболоні для евакуації до Львова. Машини не маємо, завтра комендантська година, навіть не знаю, що робити. І взагалі боюсь автостопом їхати. Досиділись, дочекалися, страшно... Ще й дитина з інвалідністю. Поділіться досвідом, будь-ласка, чи важко потрапити в поїзд, чи квиток потрібно купувати? О котрій годині потрібно бути на вокзалі?
Nathalie27• 26 февраля 2022
Попробуйте послезавтра, когда КЧ закончится. Завтра Вы никак не доберётесь на вокзал
Ваш психолог• 26 февраля 2022
Не буде ніякого транспорту для цивільних завтра.
Всі вдома.
Відловлюють голодних і стомлених диверсантів в цю добу
Всі вдома.