Maryna_7• 26 февраля 2022

Підкажіть, з приводу евакуації з Києва

Хочемо завтра з дитиною 7-мирічною добратися до вокзалу з оболоні для евакуації до Львова. Машини не маємо, завтра комендантська година, навіть не знаю, що робити. І взагалі боюсь автостопом їхати. Досиділись, дочекалися, страшно... Ще й дитина з інвалідністю. Поділіться досвідом, будь-ласка, чи важко потрапити в поїзд, чи квиток потрібно купувати? О котрій годині потрібно бути на вокзалі?
Nathalie27• 26 февраля 2022
Попробуйте послезавтра, когда КЧ закончится. Завтра Вы никак не доберётесь на вокзал

Дафна• 26 февраля 2022
Комендантский час до понедельника 8.00
Будет зачистка диверсантов. Опасно выходить.
tushka123• 26 февраля 2022
Вы о чем? Шутите?Никто вас никуда не повезет. Сидите дома до прояснения ситуации по комчасу, а там будет видно.
иркин• 26 февраля 2022
Вже вдома сидіть.
Shaan• 26 февраля 2022
Автор, не чудите! Сидите дома
автор Maryna_7 • 26 февраля 2022
Ответ дляДафна
Комендантский час до понедельника 8.00
Зрозуміла, головне щоб в понеділок поїзди їздили, і завтра до нас нічого не залетіло Якось зовсім не була готова до цієї ситуації
Ваш психолог• 26 февраля 2022
Не буде ніякого транспорту для цивільних завтра.
Всі вдома.
Відловлюють голодних і стомлених диверсантів в цю добу