Продавчиня кіз• сегодня в 08:27
Сніданок на схудненні 97
Добрий ранок, смачного!!!
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:23
Ответ дляТрохи злякана
ви ще написали про медовик авансем, коли такі зриви значить не правильне меню
А де ви бачите зрив?
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:29
Ответ дляТрохи злякана
це порада, навіщо тоді такі жертви?можна тоді було не починати
Жертв немає, в чому жертва?
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:26
Ответ дляТрохи злякана
Жертв немає, в чому жертва?
Трохи злякана• сегодня в 09:26
Ответ дляХочу барабульки
шлях до мети може бути без жертв, тортур і кабальних зобов´язань, хай це буде довше, але ж і милосердніше до себе і оточуючих
вам би книжки писати)ні гарна фігура, це треба пахати, пахати й пахати,навіть коли досягнете жити на такому +- питанні завжди, це вже як звичка. Але у кого є звичка, тоїм вже не хочеться ні медовиків, ні майонезів, та т..п
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:28
Ответ дляТрохи злякана
То вже відхилення психічні і здвиг на цій темі, якщо нічого не хочеться
Трохи злякана• сегодня в 09:29
Ответ дляПродавчиня кіз
Жертв немає, в чому жертва?
тому що ви їсте зелень а мріяте о медовику)))жертва що хочете знизити вагу, але не можете вона скаче,тому що для вас така їжа це як жертва а не стиль життя...ще й ображаєтесь:)
Трохи злякана• сегодня в 09:31
Ответ дляПродавчиня кіз
ні, це звикла їжа,люди в спорті так й живуть,тому знаю що кажу..а для вас це не їжа а жертва, тому щукаєте різні аргументи
Хочу барабульки• сегодня в 09:32
Ответ дляТрохи злякана
в мене гарна фігура і вага 50 кг, пашу помірно, дозволяю собі хотіти медовики і все, що ще хочеться, не нав´язуйте іншим своїх психозів
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:33
Ответ дляТрохи злякана
Все, що ви написали, виключно ваші фантазії.
Я ж написала, що не хочу бути сектанткою фанатичною. Якщо Вам так, ок, то будьте нею.
Дивно робити такі висновки про стиль життя людини за 45 років, викриваючи фото і слова з контексту.
Трохи злякана• сегодня в 09:35
Ответ дляХочу барабульки
тому ви зі своїм психозом навязуйте медовик жінці в вазі 97?!я хочу щоб автор досягла своєї мети, а ви ні, ще хоче бути святошею)))
Трохи злякана• сегодня в 09:36
Ответ дляПродавчиня кіз
ну тут показали які ваші результати ,як вони пригають, й особо їх нема, а віком теж не треба прикриватися мені 44
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:36
Ответ дляТрохи злякана
Люди без психічних відхилень і в спорті живуть нормально, а якщо так, як пишете ви, то це вже секта )))
Продавчиня кіз
• сегодня в 09:38
Ответ дляХочу барабульки
О, вірно слово підібрали.
Трохи злякана• сегодня в 09:39
Ответ дляПродавчиня кіз
ооо як ви не хочете слухати правду, навіть вже назвали мене сектанкткой а інша мадам з психозами)))ну то залишайтесь як є, навїщо тоді теми створювати, якщо вас так ображають інші поради)
Трохи злякана• сегодня в 09:40
Ответ дляПродавчиня кіз
О, вірно слово підібрали.
ви така зла, бо голодна?!)що ви так радієте хамству в мою сторону
МинерАлочка• 2 часа назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Так
Гарного відпочинку!
З вас тепер фоточки моря)
Продавчиня кіз
• 2 часа назад
Ответ дляТрохи злякана
Мене не ображають поради дійсно корисні. У вас не поради, а очевидні речі, як холодно - одягнися, хочеш спати - спи, хочеш їсти - поїж і т.п. Такі типу поради дивують і не несуть сенсу ніякого.
Кринжова баба• 2 часа назад
Ответ длявсегдаДаДа
Доброго ранку всім ❤️
День 214
☕️ 210-115
Завтрак:
- заливное 416-200; 🌽 234-210,6; 🥬 маринов. 72-28,8
Вес: 722 гр. Калорийность: 439,4
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
- 🍚 98-104,9; 🥛 192-122,9
Вес: 290 гр. Калорийность: 227,8
Обед:
- суп со шпинатом 470-117,5
Ужин:
- 🫑 фаршированный 224-256,5; цветная 🥬 и 🥦 238-211,8
Вес: 462 гр. Калорийность: 468,3
День 214
☕️ 210-115
Завтрак:
Вес: 722 гр. Калорийность: 439,4
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
- 🍚 98-104,9; 🥛 192-122,9
Вес: 290 гр. Калорийность: 227,8
Обед:
- суп со шпинатом 470-117,5
Ужин:
Вес: 462 гр. Калорийность: 468,3
Попрошу рецепт заливного, вашего прозрачного, пожалуйста.
Голубка миру• 2 часа назад
Продавчиня кіз
• 1 час назад
Ответ дляМинерАлочка
Гарного відпочинку!
З вас тепер фоточки моря)
Дякую, домовилися
Хочу барабульки• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Дякую, домовилися
і, будьласочка, якщо можна, фотки з бринзою, але щоб овеча і багато
Продавчиня кіз
• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
Ой, ні. Я її не люблю ніякої, ще й овечої )))))
Була історія 18 років тому з овечою бринзою з Болгарії. Досі згадуємо з мамою і сестрою.
Хочу барабульки• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
що ж, буває, але це сумно
Трохи злякана• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
а ви хочете порад які не очевидні?)
Продавчиня кіз
• 1 час назад
Ответ дляТрохи злякана
а ви хочете порад які не очевидні?)
Звісно, якісь ноу-хау. Сенс радити те, що всі знають?
всегдаДаДа• 1 час назад
Ответ дляКринжова баба
Без проблем. Рецептом я давно поделилась. Гляньте, пожалуйста, тему «Сніданок на схудненні 10» на странице 6
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3842199-5