У нас получается мясорубка, по сравнению с той войной?
Данные о потерях с вики
Ответ дляМусяндра
У нас пекло. Я не розумію як це все може відбуватись в наш час. Війна йде три дні, а таке враження ,що вічність. За цей час моя голова стільки думок передумала, і змінилось дуже багато моїх поглядів.
Я ще думаю,може й добре,що ми не в НАТО,а то вже б мали тут Югославію (
Spring1987• 27 февраля 2022
Ответ дляЕва2016
Я теж так думаю!
annetka_zaraza• 27 февраля 2022
Я стосовно цього маю іншу думку, путіна загнали у вугол, він лякає ядерним, ми без ядерна держава, НАТО могло б підтримати нас. Вже всі побачили міць рф бігають просять допомоги армії інших країн
, а щодо того, що було б з нато ще гірше, недостатньо громлять Україну? Недостатньо бомблять садочки лікарні і житлові будинки?
annetka_zaraza• 27 февраля 2022
Ответ дляlovely
Были в НАТО ни кто бы сюда не сунулся
Дякую за вашу позицію, цього путін і боїться, його не взяли в НАТО, а ми б стали сильнішими
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляЕва2016
Були би ми в НАТО, цього би взагалі не було
Tatyana 3012• 27 февраля 2022
Ответ дляShaan
При чем тут Швейцария....
Порошееко что-то там про Швейцарию говорил. Слушала обрывками, муж смотрел его речь.
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляЕва2016
якби ми були в Нато - до нас ніхто би не присунувся
Alisia2016• 27 февраля 2022
Ответ дляМусяндра
100% Сегодня посчитала, что только 4-тый день, а по ощущениям - как минимум вторая неделя. ....
Ответ дляnataeva2010
Назвіть мені хоч одну країну реальну,яку захистило і відвоювало НАТО ?
НАТО було створено,як противагу міцній армії ссср
Союз розпався,НАТО як ніби стало і не потрібне,але воно продовжило нарощувати свою міць
Про військову операцію НАТО в Югославії я думаю всі і так знають,якою ціною те протистояння закінчилось і повністю роздертою країною …
класс123-7dcf• 27 февраля 2022
Ответ дляМусяндра
аналогично, я тоже много чего пересмотрела и поменяла взгляды
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляЕва2016
жіночко, у нас якою ціною протистояння ??? ви знаєте яка нам залишиться країна? - на жодну країну Нато не нападали інші країни, параша бздить навіть погрожувати Прибалтиці, Польщі - хоч їх люто ненавидить, іде на теракти, як підрив літака з польським урядом - але іхтамнєт - нещасний випадок
у Молдову далі з Придністров’я не лізе
так що ваша думка дуже цінна для нас, але Україні потрібно в НАТО
у Молдову далі з Придністров’я не лізе
Ответ дляnataeva2010
у Молдову далі з Придністров’я не лізе
Ну так про нато треба було думати раніше