Сьогодні неоднарозово публікується інформація щодо можливих провакацій з використанням евакуації мирного населення (Київська обл, Херсонська обл). Прошу поширити інформацію.
Ответ дляdikajad
Ой, у нас сейчас, прежде, чем куда-то сесть, вызовут кучу служб и их проверят с головы до ног
Я розумію, але це із серії, що Байдан 105 разів попереджав, що буде напад. Краще ’переб*деть, чем не добдеть’.
ms policman• 28 февраля 2022
Пам’ятаю відео з 2014, де теж жінок і дітей використовували, як живий щит, які ж нелюди.