ir.zhuck• 28 февраля 2022

Куди їхати?

Не троль. Питання реальне. І так, я не можу визначитись.
Зараз (я і дитина 7років) в Києві в укритті. Можемо і далі тут знаходитись.
Не розумію, що робити далі:
Результат:
вже голосів: 114
49 (42.98%) Залишитись в Києві в укритті
43 (37.72%) Подивитись відповіді
9 (7.89%) Перейти в квартиру на 9поверх
9 (7.89%) Їхати закордон(квитків не має)
4 (3.51%) Їхати в місто в центр України
Somik• 28 февраля 2022
Связывайтесь со своими друзьями, родными и решайте.

Татьяна_М5• 28 февраля 2022
Никуда не ехать, большой шанс попасть под обстрел в дороге
Лорисель• 28 февраля 2022
Я теж з дитиною. Їхати нвкуди не збираюсь. Сидіть вдома
автор ir.zhuck • 28 февраля 2022
Дівчата не пояснила:

Іхати=поїздом!!!
автор ir.zhuck • 28 февраля 2022
Ответ дляЛорисель
Ви в Києві?
Лорисель• 28 февраля 2022
Ответ дляir.zhuck
Ви в Києві?
Так. Розумієте, київ боронять дуже сильно. Бо якщо візьмуть київ, то інші міста одразу здадуться. В київ кинуто найбільше сил і військивих.бо це столиця. Тут тероборона. Їхати кудись немає сенсу. Якщо їхати то тільки закордон або до Ужгороду.тобто в міста на кордоні.
Len00K• 28 февраля 2022
Если нет машины и Вы одна, оставаться в укрытии

автор ir.zhuck • 28 февраля 2022
Ответ дляЛорисель
Розумію, що і в інших містах можу потрапити у важкі ситуації. Батьки хочуть до себе, але там також можуть бути проблеми.
В Києві важко. За вечір-ніч по 3-7 повітряних тривог. Чути вибухи. Я це перенесю. Хвилююсь про дитину, як потім на ній це відіб´ється.
Коли були квитки на поїзд в Ужгород (ще 24-25) на 2-3 березня, то мене родичі вмовили, що день і все мине... А тепер що ..
автор ir.zhuck • 28 февраля 2022
Ответ дляLen00K
Так, машини не має. З дитиною сама.
автор ir.zhuck • 28 февраля 2022
Ответ дляSomik
Та вони не володіють ситуацією. Ті рішення, які я б прийняла без них були б кращі, ніж те, що вони нарадили....