Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Сама не знаю• 53 минуты назад
Ответ дляЗабризкана водою
Вы взвалили на себя слишком много. Чтоб вывезти дочь вам нужно принять решение окончательное,а вы не до конца понимаете что и как будет. Карты сейчас и показывают вашу неопределенность, выбор.
Если решитесь вывозить сейчас Марию,то как говорится дорогу осилит идущий, вам кто то поможет,подскажет, найдутся ресурсы.
Просто вам самой нужно сделать выбор.
Карты считывают ваше состояние и намерение.
Просто вам самой нужно сделать выбор.
Дякую