Всім мирного і спокійного дня.Зараз у багатьох виникає питання,як тут на Закарпатті у нас справи.Як відносяться до приїжджих.Чи приймають на поселення чоловіків.Пишу з самого Закарпаття.Скажу вам приймаємо але за останні два дні почалось мінятись відношення.Я просто виставлю вам історії,які трапилися у нас.До орфографії зауваження не доречні,оскільки це мені писали.Свою думку напишу в коментарях.Але взагалі у нас сама ситуація спокійніша.Кажуть ті що приїхали з Києва-ніби вже в інше країну заїхали.
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
С удовольствием сейчас бы посидела в спокойном виноградове, а не слушать каждые пять минут, как тут громыхает и чуть что в подвал бежать.некоторые люди просто мрази и это не лечиться
Юлиса Лиса• 28 февраля 2022
Ответ дляalena2013
Уже власти просят частные гостиницы/готели размещать только женщин, детей и стариков. Всех призывного возраста в течении 24 часов в военкомат на учет.
Так, виходять містні постанови від тер.громад, не селити чоловіків або повідомляти. Будуть приходить перевірять.
Ответ дляAnjavoloschykk
Та навіть у дуже хороших готелях бувають інциденти.З Ужгорода писали,що були претензії чому немає тенісного стола.А сама улюблена фішка,за яку всі взлилися -чому не було певного сорту коньяку(супер дорогого).Бо пан тільки такий п’є.
я гастро любитель , но сейчас все очень четенько , меню ссср простое меню и все .
тут продержаться бы.. пью простую водку.
хотя пить не хочется, да и вырубить может в неподходящий момент
на стрессе, и ничего не ешь ..и 30 мл могут уложить
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Всех кто выебывается, гнать ссаными тряпками назад. Особенно мужиков. И джипы на фронт передавать. Они нуждаются в внедорожниках.
Ответ дляhelena81
Читала на Кашалоте, что также себя ведут в Польше, отказываются от комнат, хотят квартиры в областных центрах
Повірте, ті хто тут з грошима давно уже собі винайняли, а хто без нічого, той носом не вертить....через кордон чоловіків не пускають, а у мам з дітьми варіантів не багато. Подяки допомагають усім чим можуть, сумніваюсь що комусь пропонували в сараї жити. Мене люди на вулиці питають чи не потрібні гроші....я не очікувала, що нас тут так прийматимуть.
Viktoria_St• 28 февраля 2022
А чому б місцевим не дерти з таких три шкури, а на ці кошти можна допомагати армії
Oksana-Kids• 28 февраля 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Таких ’панов’ гоните обратно. Нормальные люди так себя вести не будут.
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Ответ дляjudit
В мене чоловік був і в воєнкоматі і в теробороні Києва поки ніде не взяли. Бажаючих багато.
Но может помогать на кибер войне, атаковать все главные сайты россии, у них с самых первых дней все лежит, и надеюсь не встанет
Ответ дляirach50
Якщо чесно, то на мою думку, більшість цих повідомлень це просто людська заздрість. Так, звичайно, є різні люди і биків вистачає. Але не потрібно забувати про менталітет. Не мені судити правильно чи ні, хто з хлопців зараз воює, а хто з сім´єю, але ясно, що з великих міст втекли люди з більшими фінансовими можливостями, от місцеві і недолюблюють їх.
Я зараз без чоловіка в Польщі і ще ні разу не чула від місцевих погантх слів в сторону наших дуже шкода, що навіть у такий час ми не можемо толерантно відноситись один до одного...
Дивіться скажу чесно я абсолютно толерантно відношусь до всіх.Дякувати Богу-сама не бідую.Я ті самі слова вчора писала.І попросила тільки факти в інстаграм скинути -а не чув-чула десь там.І зараз у нас якраз і залишаються вдома люди,які мають за що триматись.Інші тікають бо можливо вірять,що хоть так закореняттся в Чехіі,Словакіі,Угорщині.У мене свій продуктовий маназин-майже пустий,бо в маленькі магазини зараз товар не завозять і кладуть такі умови,що думаєш як далі працювати.Своє кафе,яке я на перші дні закрила а тепер відкрила,і ми домовились із жильцями з готелю-про сніданки і вечері від нас.А обід ми їх пускаєм на кухню або готуємо самі з їхніх продуктів.Я чесно досі не підняла ні еа гривню жодної ціни.В мене як були сніданки 45,так і залишились.
Mira29-c3c3• 28 февраля 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Так у кожному селі і місті вже були історії з п’яним приставанням до жінок і дівчат.Зі слова нехай ваші воюють,а ми вже вас будем ….
Вже і бійки були.Від учора діє заборона на продаж алкоголю.В той же час.Розселяюиь всіх!Допомагають знайти будинок.Готелі всі заселені.Вже відкрили нічліг у садочках,школах,турбазах.
Але дурнів і різного зброду завжди вистачало.Я на даний момент познайомилась і побачила багатьох.І всі з ким я розмовляла і допомагала мега позитивні і класні люди.Реально,не можу нічого злого сказати.Не дай нам Бог бути на їхньому місті.І я така не одна.
Ви знаєте ,автор,теж думала написати тут пост про це.Але стрималася .Вам дякую що поділилися .
jannjann77• 28 февраля 2022
Ответ дляali_kat
Я киевлянка и я полностью согласна - пускай мужики чешут назад защищать свою землю. Сообщайте о них в военкомат.
Та и мужиками их не назовешь, и оружие таким стремно давать. Может, они трусливые сепары
Ответ дляirach50
А я во Вроцлаве,и наооборот только и слышу,что наши не ценят
Ответ дляViktoria_St
Бо це не по-людськи так робити.Мені совість не дозволяє.Та думаю,що знайдуться і такі.Правда то шо зароблять тихенько для себе залишать.Бо людина повинна в усьому людиною залишатись.
Mira29-c3c3• 28 февраля 2022
Ответ дляValentina shop2020
Верю вам автор!
Дівчата,навіть не сумнівайтеся .
Trendy kids• 28 февраля 2022
Подруга утром прислала. Таких действительно надо на передовую!, приехали и права качают. Вообще тю-тю.
tashara777• 28 февраля 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
От на тому фото вчорашній день!Це невеличкий парк.Я там працюю.Зараз щодня ходжу пішки на роботу з дітьми і жодного разу немала жодних проблем.Там за деревами річка Тиса і Румунія.Тому так,якщо вам потрібно переїхати кудись по Украіні,щоб все це пережити-приізджайте до нас.Наших і так багато було за кордоном,а зараз ще більше пішло.Але…У мене особисто є багато знайомих,які мають і житло за кордоном і можливість спокійно там жити-вони залишились.І я з чотирма дітьми не планую іхати.Хоч знову ж таки є можливість і є де жити.Ми віримо в краще.
Спасибо, что вы есть!
Ответ дляDimonsan 03
Ну с этим тоже соглашусь, ставить адекватную цену
Очень много сейчас информации, что повышают цены на жильё, продукты и услуги перевозки. Это тоже знаете не правильно.
Не все снимают с карт по 50-100 тысяч или меньше..
Цены повышают как раз таки вот этим мажорам, а обычным людям предлагают бесплатное жилье по возможности и центры для переселенцев. Перевозки именно наши местные организовывают бесплатно, и мы сами за свои деньги покупаем продукты, которые волонтеры возят на переходы таможенные.
Зато, опять же здесь читала, как из Николаева к границам предлагали везти за 5000$!!!
А знакомые ехали из Харькова к нам, так проводник, местный харьковский, набрал людей без билетов, они как селедки в банке ехали, и собрал с безбилетников по 100 гривен. Думаете, сдал в ж/д кассу?
Поэтому не нужно делить людей по регионам, хватит, доделились уже, что всякая мразь лезет к нам с ’миром’. Везде есть как порядочные люди, так и беспринципные.
Последний абзац не лично вам адресован, так, накипело...
❗️Максимальный репост!
Министерство обороны Украины и мировое айти-сообщество предлагают русским военным сдаться, получить амнистию и заработать, - об этом заявила Маша Ефросинина.
Айтишники со всего мира собрали несколько миллионов долларов и будут продолжать сбор, чтобы выплатить российским военным 5 миллионов рублей в криптовалюте, на счет или наличными. Как только солдаты с военной техникой сдаются, они получают деньги. Амнистия – после суда. Но главное, что они могут прямо сейчас сдаться и прямо сейчас получить деньги.
Instagram
Call-центр: +380914810446
Сайт:
Call-центр: +380914810446
Сайт:
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Ответ дляjannjann77
Я бы их заставила сетки плести и стирать голыми руками, блядины . Оружие тоже стремно доверять таким алкашам
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
В одеську область знаю привезли людей, які вискочили з будинків без одягу верхнього, брудні, злякані. Там цілі сім’ї, всі дуже вдячні за будь які умови. Місто маленьке, але прийняло всіх привітно. І в села приїздять багато людей, їм віддають пусті будинки. Всі дуже стараються допомогти. Можливо, це прості люди, а у вашому випадку заможні та з високими вимогами.
Ответ дляirach50
А Вам не здається що це елемент інфо-війни?
То ми мітки стираємо, мотім геолокацію відключаємо, а зараз в один день зранку всюди такого роду сповіщення. У мене в 3-х групах подібне. Не було вчора, післявчора, а от сьогодні враз всі стали незадоволені.
То мабуть фільтрувати треба.
Й теми такого плану закривати.
Я вірю, що бувають такі люди, але от сьогодні прям масово)
Й доречі, в мене теж знайомі в Польші, жодних таких скарг, всі вдячні.
То мабуть фільтрувати треба.
Й теми такого плану закривати.
Allka- skakalka• 28 февраля 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Дехто тут перечікує,щоб все ж повернутись додому(надіє є).Дехто перечікує черги на кордоні.Вое кажуть,що у нас дуже спокійно і гарно.Що до перевалу якийсь жах,тиск.А тут спокійно(звичайно в порівнянні з іншою частиною України 😣).Тому ми справді ради зустріти всіх і допомогти.
Мужиков сдавайте военкоматам ,вообще опупели и охамели вкрай
Mira29-c3c3• 28 февраля 2022
Ответ дляAlinka_12
То мабуть фільтрувати треба.
Й теми такого плану закривати.
То мабуть фільтрувати треба.
Й теми такого плану закривати.
Поясніть ,ви про що ?
Дівчата вибачте,треба вдома поробити трошки.Бо на 14.00 маю вже бігти на роботу.Сьогодні вирішила до вечора там залишитись,щоб подивитись на обстановку.А мені 2 км треба пройти з дітьми))Ви пишіть-я потім постараюсь всім відповісти.Або ось мій Інстаграм я стараюсь зараз місцеві і не місцеві новини виставляти.Бо багато рідних за кордоном то так с
І підтримуємо зв’язок.Та і взагалі хто активно вів інстаграм до цього і зараз виставляє багато інформації по роботі,розселенні,кордонах.Тому якщо шось пишіть там я вам буду скидувати інформацію,яка є.
Ответ дляAlinka_12
То мабуть фільтрувати треба.
Й теми такого плану закривати.
То мабуть фільтрувати треба.
Й теми такого плану закривати.
Зараз можна всього очікувати.
Тримаймося