Як багато тут дівчат і думали, є пояснення ситуації, рф обманула Україну. Спочатку сказали, що на острові тіла і наші відправили туди корабль, а насправді це була пастка. Їх взяли в полон - і військових з острову, і тих, хто відправився з гуманітарною місією. Наші ЗМІ правдиві, це все інфовійна, яку веде Росія. Може, тему про це не можна створювати, прошу тоді адміністрацію видалити. Інформація з телеграм каналу «Курс Одеса».
Ответ дляТетя Фрося
Мне другое интересно. Почему написали что погибли 13 человек. А на самом деле их было 80. Наши не были в курсе что их там не 13?
потому что рашисты точно врут.
Там голая степь .
Их утюжили с двух кораблей!
Не верю, что там может быть бункер на 80 человек .
И все до единого ни одного ранения.
Тот мордатый украинец , якобы из спасшихся даже не назвал ни себя, ни звания .
Это явно пропаганда , что типа украинцы предали своих.
Тем более, что священников не отпускают .
Там голая степь .
Их утюжили с двух кораблей!
И все до единого ни одного ранения.
Ответ дляДафна
Пограничники, похоже, сами сдались, раз дали возможность кораблю причалить к берегу и взять себя в плен
13 чоловік проти кораблів і авіації самі цілий день вистояли, знищена вся інфраструктура острову. І самі здалися після слів щоб йшли нах? В мене інша думка.
Мирослава_• 28 февраля 2022
Ответ дляДафна
На острові живого місця не залишили. Ті гади лупили безжально. Можливо у них закінчились набої, ми ж не знаємо що там відбулось насправді. Але в любому випадку вони протистояли двом російським озброєним кораблям мужньо і достойні поваги. Не нам судити.
Ответ дляОЛЯ ЛЕВ
А откуда взялась запись тогда ?
Вони були на зв’язку з диспетчером
Devil.liveD• 28 февраля 2022
Ответ дляluizka
Блин, Белорусь по нас вчера сосвоей территории била, а россияне говорят что мы сами себя обстреливаем.
А куда попало? Пропустила эту новость.
Ответ дляDevil.liveD
А куда попало? Пропустила эту новость.
Житомир та Чернігів якщо не помиляюсь
Мирослава_• 28 февраля 2022
Ответ дляDevil.liveD
А куда попало? Пропустила эту новость.
Житомир. Аеропорт попали
Ничто не ново под луной... Я конечно верю что все мы ходим по спирали, но что бы так... Хотя физика, химия и математика не изменяются, почему пропаганда должна, такая же наука со своими законами.
Сейчас гуляет в сети, но это реальность, докопалась до первоисточников, 1928, Ложь во время войны, Артур Понсонби. Там всего 10 постулатов, но буквально все в тютельку, почти 100 лет спустя.
Применительно к данной теме: Пункт 10. Все кто сомневаются в наших СМИ, предатели.
Ну кто поспорит?
Ответ дляluizka
Ну вот вы мне скажите, российские тролли . Вы в Бога верите?
Чесно, після того, як поспілкувалася з рідними чоловіка з Росії та почитала коментарі на форумі, я перестала звинувачувати путіна, там вся нація така. Хоча ми їм наче нічого поганого не робили ніколи
nataeva2010• 28 февраля 2022
Ответ дляАква-Марин
Никто уже не знает где теперь правда ,а где фантастика. Россия говорила сразу что их 82 и видео с ними потом выложила.
тепер порівняйте людей на відео з офіційним фото команди - питання відпадуть
nataeva2010• 28 февраля 2022
Ответ дляДафна
тоді, якби хотіли здаватися , вони би не посилали їх у відомому напрямку - я вище дала офіційне фото команди - нічого спільного з їх відео
Ответ дляhelena81
круче, в этом и посыл, а не награждать посмертно живых, доводя родных до отчаянья и принося им боль.Если не уверены, нет тел, нельзя так быстро обьявлять о гибели
Росія підтвердила їх смерть, хіба хтось міг подумати, що стосовно цього будуть брехати? Погодилися видати тіла.
Ответ дляdelf_09
Чим можна протистояти 2 військовим кораблям з кусочка суші? Пістолєтіками напевно
А вони цілий день протрималися, герої