Як багато тут дівчат і думали, є пояснення ситуації, рф обманула Україну. Спочатку сказали, що на острові тіла і наші відправили туди корабль, а насправді це була пастка. Їх взяли в полон - і військових з острову, і тих, хто відправився з гуманітарною місією. Наші ЗМІ правдиві, це все інфовійна, яку веде Росія. Може, тему про це не можна створювати, прошу тоді адміністрацію видалити. Інформація з телеграм каналу «Курс Одеса».
karpenko73• 28 февраля 2022
Ответ дляhelena81
Удалено администрацией...
Вас только звание героя интересунт? Типа не за что?
Ответ дляSelena*
Немає слів...тільки матюки
Вони всі живі, сльози на очах, не злякалися, до останнього боролись. Всі герої.
Ответ дляhelena81
Удалено администрацией...
Коли рф підтвердила, що мертві, наші посмертно дали звання героїв і відправили корабль за тілами. А потім вже і їх захопили і рф оприлюднила відео з полоненими
Ответ дляSelena*
То я про фашистів. До наших військових не маю нічого крім поваги!
Так, так я зрозуміла, до рф одні матюки у їх брудних іграх
karpenko73• 28 февраля 2022
Ответ дляhelena81
что вы несете, людей похоронили живыми, родным донесли ужасную новость, а люди живы, зачем это все
Девушка, сейчас война. Ребята военные. Слава Богу, что живы. А вы, за то что неправильно обьявили. Хорошо что ошиблись!
Ответ дляkarpenko73
так и слава Богу, но кругом очень долго писали , что фейк, что живы, когда в новостях писали, что живы- в плену, наши доказывали обратное, темы закрывали об этом
хватит цепляться к словам про героев, просто очень все двояко, уже давно говорили, что живы
Мирослава_• 28 февраля 2022
Все одно Раша тв збрехала. Вони в сюжеті сказали, що прикордонників відпустили і вони вже пішли до своїх сімей. А ніфіга. Вони досі в полоні.
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Бо знали, що наші поїдуть забирати, українці навіть свої мертвих забирають. Не те що ординці, трупи котрих валяються всюди
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляkarpenko73
Дай Боже, що було правдою. Значить, будуть ще довго жити і ще немало сала за шкуру заллють окупантам)
Ответ дляАква Марина
Удалено администрацией...
Наші не брехали, перечитайте ще раз, рф з самого початку не викладала відео Щ полоненими
alenka3108• 28 февраля 2022
Ответ дляYulcha 34
Получается и нашим СМИ верить нельзя?
Цікаво, з чого такий висновок?
Ответ дляДафна
Я без подтекста, просто понять. После того, как пограничники послали их, корабль России все таки высадился на острове и взял в плен их, без жертв и сопротивления?
Цього ніде не повідомляють, я вчора пост розміщала про грузинський корабль, новина за 27.02 з ТСН, на той момент достовірно ще не було відомо про хлопців зі Зміїного. Рф веде брудну гру
alenka3108• 28 февраля 2022
Ответ дляhelena81
вот и я о том написала сверху, так уже прям напали , как коршуны
Удалено администрацией...
Мирослава_• 28 февраля 2022
Ответ дляАква Марина
Удалено администрацией...
А те, що раша в сюжеті сказала, що хлопців вже відпустили до своїх сімей Вас не бентежить? Ви тільки на тому, що наші змі сказали неправду зациклились? Більше того, українські ЗМІ сказали ОФІЦІЙНУ інформацію прикордонної служби. Всі питання до прикордонників. А я думаю, що перші дні війни такий хаос був, що вони не змогли зібрати до купи всю інформацію. Жоден з українців не був до цього часу в стані війни, до речі. Тому в цьому хаосі ось так получилось
Ответ дляYulcha 34
Получается и нашим СМИ верить нельзя?
Я ж здається написала в старпості, рф підтвердила смерть, наші ЗМІ не брешуть
Ответ дляannetka_zaraza
Раша видео с ними выложила 2 дня назад.
Вообще ситуация странная не только со стороны Раши, но и с нашей
Тетя Фрося• 28 февраля 2022
Мне другое интересно. Почему написали что погибли 13 человек. А на самом деле их было 80. Наши не были в курсе что их там не 13?
Мирослава_• 28 февраля 2022
Ответ дляYulcha 34
Получается и нашим СМИ верить нельзя?
ЗМІ сказали те, що їм ОФІЦІЙНО сказала прикордонна служба. Зараз вияснили до кінця - повідомили оновлену інформацію