Подробнее:
Elina Zorina• 02 марта 2022
Я вже не маю надії на це, то в Білорусії говорили ,то сьогодні.
Я вже починаю задумувались,що тут шось не те....
Стрекозявка• 02 марта 2022
Надеюсь наши не поедут, а в это время запустят вакуумные бомбы на Москву, Питер и Минск. Пусть прочувствуют, так сказать
Ответ дляУслада
и зачем так орать?
Сорри, не углядел при копоровании.
Ваш психолог• 02 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
Вусатий сьогодні ТАКУ промову сказав,що варіант бульбашатні для перемов не розглядається.
Ваш психолог• 02 марта 2022
Ответ дляiMotor
Там такие условия Украине выдвигают,что на них рассчитывать не надо.
Що?Умови?Україні?
Їм мости взривають,щоб шляху відходу не було.Вони б вже раді назад,але ж ми ще не пригостили ’гостей’.Хай вже скоштують,за чим йшли.
Щось зникнення 5800 поки не помітили.Мабуть,треба додати трохи.Хоча б для округлення.