А потом будут рассказывать, что ничего не знали, и плакать крокодильими слезами
Наталия Александровна Днепр• 02 марта 2022
Ответ дляveiksme
И говорят в плену, что они ничего не знали?
Я уже даже не злюсь, только уповать остаётся на вселенскую справедливость.
Та всё они знали! Видно, что глаза бегают... Я не психолог, но вижу, что врут
Бонні Паркер• 02 марта 2022
Всі ці гидотні сторіз мають стати одним з доказів для майбутнього трибуналу в Гаазі. Рашистське падло полегшує роботу нашим слідчим.
Asteroidea• 02 марта 2022
Ответ дляNathalie27
С какого Вай Фая оно заходит в инсту?
С вайфая зашёл тот, кто скринил эту сторис
Ответ дляЯся222
Мне кажется, это фейк. Маловероятно военным разрешено это делать.
Не фейк.
Я знайшла профіль і усі ці сторіс є.
Поскаржилася на усі «мова ворожнечі і інші символи».
А потім заблокувала(щоб не переходив на мій акаунт)
Чим більше скарг, тим більший шанс, що заблокують.
Я знайшла профіль і усі ці сторіс є.
Ответ дляcdtnf111
Не фейк.
Я знайшла профіль і усі ці сторіс є.
Я вам могу 100 таких сториз напилить, находясь дома, это легко. Не забываем, идёт информационная война!
Ага, тварюки. Ехали ж наверно хайповали, что вот постреляем в людей хоть, ну прикольно же!! Я тут с мамой недавно сцепилась, ей деток этих жалко. И соседка такое же говорит, она с Грузии, тоже войну пережила, я поражаюсь ... А мне не жалко, детки в плен тихо сдаются, а эти ушлепки дальше едут. Нафиг те пленные? Всех валить
Катрадзе_Я• 02 марта 2022
ці фотки треба буте викласти під відео, де його, не дай Бог, до плену візьмуть (краще застрелити)
бо буде ж плакати - я не знал, єто учєнія
Катрадзе_Я• 02 марта 2022
Ответ дляРаспродажа СП
Баньте стори! Отправляйте жалобы
зберігайте докази, а потім баньте!
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляveiksme
Сцикуни
Навіщо їх відпускати?
Вони їдуть вбивати!!!!!! Їх теж треба вживати. Ніяких мамок і допомоги
Навіщо їх відпускати?
Катрадзе_Я• 02 марта 2022
Ответ дляЯся222
Ему 25,не 18, профиль не активный особо, много вопросов
на що ви натякаєте?
Всегда брюнетка• 02 марта 2022
Ответ дляNata2907
Мій чоловік теж каже, що їх зразу валити треба, бо обміняють потім, і воно буде героєм ходити, бо ж в плену побувало і знову піде на війну. Або чоловік пропонує хоча б руки рубити, щоб вони більше ніколи стріляти не могли, а я ще б на лобі кожному клеймо ставила у вигляді нашого тризуба!