let _luck• 02 марта 2022

Львов, негде ночевать(( мама с тремя детьми

Прям сейчас родственница с детками на вокзале. Хоть на ночь, хоть на одной кровати🙏🙏🙏🙏
Помогите пожалуйста. Обзвонила все сайты, нет ничего((( волонтёрская линия постоянно занята.
Может кто подскажет🙏🙏🙏🙏
королевна• 02 марта 2022
Так там же волонтеры на вокзале встречают

malva08• 02 марта 2022
https://t.me/VolunteerTalksRivne це канал мого міста, напишіть модераторам - перенаправлять на львівський
jyljasik• 02 марта 2022
Написала в лічку
yasia__sv• 02 марта 2022
Там зустрічають волонтери, одразу можна на вокзалі поїсти. Звідти направляють в адміністрації, де реєструють і поселяють. В нічний час допомагаємо транспортом. Все безкоштовно
Можна з тваринами!!!! Не кидайте їх
yasia__sv• 02 марта 2022
Якщо вона прямо зараз на вокзалі, хай підійде до волонтерів в зелених жилетках біля входу в вокзал
автор let _luck • 02 марта 2022
Всем спасибо 🙏🙏🙏на ночь нашли общежитие.
Но завтра пока под вопросом (((
автор let _luck • 02 марта 2022
Ответ дляyasia__sv
Можна з тваринами!!!! Не кидайте їх
Там мільйон людей((( їхали в купе 12 чоловік(
Місць нема. Зараз їдуть в гуртожиток на ніч, а далі невідомо.
yasia__sv• 02 марта 2022
Ответ дляlet _luck
Я сама волонтерю на вокзалі вже кілька днів, волонтерів можна знайти і поселення. Є варіанти біля Львова на триваліший час - рекомендую звернутися в Личаківську Ода, Левицького 67 - всі питання можна вирішити
OksanaGuculka• 02 марта 2022
https://prykhystok.in.ua/single/2dFBHGSbhrJ2kftOie...
Телефонуйте, є і інші варіанти

Roza Marena• 02 марта 2022
В школах поселяють, треба звертатися в районні адміністрації.