Виїзджала з Дарницького вокзалу. Людей багато, їдуть стоячи, але найбільше мене обурили чоловіки - які відштовхували жінок з дітьми і ломилися в потяг. Гниди.
В потягу люди дуже агресивні, кожен сам за себе. Обурюють дами з собачками. Так, розумію що шкода, але коли на пероні стоїть мати з малою дитиною і плаче - які нафіг тварини?
В поїзді душно, якщо будете їхати, беріть багато води. Хоча б 2 літри на людину. І ліки, нашатир, валідол і т.д. Тепло не одягайтеся, там дуже душно. Я зняла светр і їхала в бюстгальтері - хай недомужики з потяга любуються.
Бажано щоб вас хтось посадив - мене з дитиною звалили з ніг і ледь не затоптали, якби не чоловік ( він не їхав, тільки допоміг сісти). Речей багато не беріть - люди пруть багажі, які займають таке дорогоцінне місце.
Якщо щось буде цікавим - відповім
Fotografkiev• 02 марта 2022
Ещё можно через Караваевые Дачи уехать электричкой. Вчера выехали в Хмельницкий, да дольше, но людей было не много и все сидели.
Ответ дляКальдера
А вот тут я стану на сторону животных. Они тоже члены семьи и люди, которые их не бросают в такое время, большие молодцы.
Як Вам сказати....коли чоловік мене ледве впихнув в тамбур в останню мить - я побачила на пероні дівчину з немовлям, яка плакала. Людське життя- найбільша цінність
prosto_mama_• 02 марта 2022
А люди всі сиділи і стояли? Спали сидячи? А як на верхніх полках?
Не було єднання людей?
Просто запитую, їхати не буду. Цікаво,як зараз все
Не було єднання людей?
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляLilittte
В смысле ?
Они тоже живые существа
Им с голоду и холоду умирать?
Особенно мелким?
Знакомые с животными никуда не едут из-за этого
Но тех кто едут ,не осуждаю
Они тоже живые существа
Им с голоду и холоду умирать?
Особенно мелким?
Но тех кто едут ,не осуждаю
В нас котик. Я би переноску поставила собі на ноги. Не змогла би залишити.
Знайома сьогодні виїхала, кажуть,що залишила 2 котів. Але що і як не знаю ...(((