Vlada.da• 02 марта 2022

Вы баните русских по всем фронтам?

Телеграмм, Инста, Ютуб, Фейсбук. Есть спец каналы, на которых постоянно обновляются списки, если интересно кину
Результат:
вже голосів: 57
28 (49.12%) Да, баню по всем фронтам
17 (29.82%) Нет, ни разу не блочила
12 (21.05%) Да, иногда жалуюсь
Yana_pl• 02 марта 2022
Послала родичів нах. Спочатку все розказала, а потім сказала, що су. а, бачила я їх в пеклі, щоб поздихали там всі. Слала родичів чоловіка) свекруху, брата чоловіка, сестрьонку чоловіка (українка, тварюка, але виїхала). Чоловік підтримав, він війсковий, і зараз захищає нашу Україну. Заблокували і видалили. Сестра: ’держись братик, мы идем вас освобождать’. А чоловік мені переказав, так я не стрималась.. До цього моменту я була ввічлива, тиха людина.
Анна-3006• 02 марта 2022
Страюсь, но там мрак.... соловьиный помет на мозгах
Somik• 02 марта 2022
Всех. Для меня это нация умерла.
Yana_pl• 02 марта 2022
Ответ дляАнна-3006
Ой, теж прошлась. Які вони тупі барани. Чи залякані, чи зомбовані. Як зомбі всі.
Tina304• 02 марта 2022
В новостях пишут что для Украины блокируют всех блогеров в инста и ютуб. Не сразу всем, но постепенно. Если правда, скоро не кого будет блокировать
Леска• 02 марта 2022
Никого. Просто удалила эту нацию для себя. Их для меня нет.
Анна-3006• 02 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Вот истинное отношение к нам , мы - фашисты, бандеровцы, нас всех мочить надо, с нами раша итак долго игралась, теперь порвет всех... это мрак...
leksa04• 02 марта 2022
Баню каждый день в телеграмме, инсте, фейсбуке. Есть спец каналы со ссылками, новое хобби у меня короче
автор Vlada.da • 02 марта 2022
Ответ дляleksa04
Вот и я в последнее время нашла себе развлечение
Katie27• 03 марта 2022
Ответ дляYana_pl
У нашій бабці два сини, один російський військовий, другий український військовий. Бабця ледь не вмерла під тими обстрілами в Києві, зараз вже в нас в евакуації за кордоном, її син та невістка воюють в складі збройних сил, а сьогодні той російський син в месенджері на аватарі виставив георгїївську стрічку з якимсь лозунгом про перемогу і написав матері : мамусю, як твої справи, сумую за тобою, дзвони, цілую і т.д. Така от буденна розмова у нього, наче нічого не відбувається зараз. То бабуся ридала півдня і тиск скакав, а нас попросила йому відписати щоб цю лєнточку собі на лоба причепив,а їй більше ніколи не дзвонив і не писав. Сидить літня людина 80+ плаче і повірити не може, що син наче отак насміхається над її становищем, над загибеллю мирних людей, над ризиком, що висить над рідним братом... А два такі однакові сини, ідентичні близнюки, пів життя пліч о пліч...а тепер он як