Есть должные знаки. А, может, нужно ещё плакаты "возвращайтесь в Россию вас ждут родные, вас тут убьют, вас отправили как пушечное мясо, Путин вас обманывает" и т.д. Вариантов много.
Ваш психолог• 03 марта 2022
Ответ дляdikajad
Просто многие не знают, куда едут
Примерно так,но понятным для них языком,такие плакаты уже везде висят с пятницы.
Ваш психолог• 03 марта 2022
Ответ дляdikajad
’Лучше просидеть в тюрьме 15 лет, чем умереть’ там же им угрожают
Матерям там лучше промолчать и не спрашивать о пропавшем сыне,чем 15 лет тюрьмы.
И эта страна на нас напала....
Им осталось не долго.
И эта страна на нас напала....
Им осталось не долго.
Ваш психолог• 04 марта 2022
Любі наші українці!
З першого дня війни я не заходила на жодний ворожий ’ інформ канал ’.
А сьогодні зайшла для того,щоб зрозуміти хоча б для себе: ЩО і якими словами говорять тисячам матерів ,що вони досі не підняли питання :де наші діти?
І я знайшла відповідь.
Так,там є трохи ’хвилювання’,але ’командування’ браво рапортує,що все в порядку,загиблих всього-нічого,пару сотен і то ’нацисткі бунтарі з ДоМбасу’(!),які передумали щодо лндр.
Судорожно повідомляють регулярно,що всі воїни всім забезпечені,розташовані в найкращих умовах гостинного півдня України.Ну і т.д.
І регулярно не забувають нагадувати,що дзвонити заборонено,бо можуть перехопити і все в тому дусі.
І не забувають залякувати за ’порушення’ зв´язку із воїнами- від 15 років тюрми за це.
Тому -увага-тому ( ! ) матері мовчать.
Вони вибирають мовчання і зраду сина проти 15 років тюрми.
Мати (!) робить такий вибір!
Скажіть мені самі-хто переможе?
І,крім того,чітко відчувається паніка.
’Люди ’(в лапках,бо то Не люди)вже починають вилазити з мушлі.
Вони ЩЕ не вірять,але вже роблять спробу скласти 2+2.
Паніка -конкретна.Ще й на фоні зникнення всього.
’Властьімущі’ відверто валять,поки це можливо.
До речі,варіантів втечі не багато зовсім.За ними пробують вже бігти середній клас.Але добігають лише до аеропорта,де впадають в ступор,дивлячись на табло(зайдіть на сайт будь-якого аеропорту,це як бальзам на серце!) При всьому цьому,ті рейси,що на табло ,за 15 хв до початку реєстрації переносять ’на невизначений термін задля вашої безпеки польоту’)Малочисленні рейси відкладаються так конкретно....І час в дорозі, відповідно,більший(замість 2,5 годин в мирний час,зараз треба летіти більший 5 годин,бо в обліт)
Більшість рейсів на Урал.Мабуть,щоб бути ближче до ’лідера’.
Тож,зараз там мурашник.
А на днях,якщо не завтра,буде конкретний понос.
В них ВЖЕ дійсність не збігається з тим,що їм говорять.
При чому,в усіх сферах.Санкції реально діють і це помітно.
Вони самі ввели 30% при купівлі/продажу валюти.
Глава центробанку ’виступає’ і заспокоює щодня ’за методикою’.
Інші високі посадові особи теж.
Матері зраджують рідних синів,бо на кону або 15 років тюрми або власна
’безпека і свобода’...
Досвічених вояк нема.Лише ’кошенята’ та сторожи шкіл в мирний час...
Люди,уявіть,який з них загарбник...
Вони планували взяти(!) за день-два всю Україну...
Вже не вийшло.І ВЖЕ не вийде. Це вже точно!
Нам ще трохи протриматися!
І ми це зробимо!
І я знайшла відповідь.
Тому -увага-тому ( ! ) матері мовчать.
Мати (!) робить такий вибір!
Скажіть мені самі-хто переможе?
І,крім того,чітко відчувається паніка.
Тож,зараз там мурашник.
Інші високі посадові особи теж.
’безпека і свобода’...
Люди,уявіть,який з них загарбник...
Нам ще трохи протриматися!
І ми це зробимо!