kseniaa323• 04 марта 2022

Куди їхати Польща чи Італія?

В Польщі близька подруга,в Італії свекруха (вже 20 років),мені народжувати на початку квітня+син 6 років,дуже страшно залишати рідних,чоловіка,але виходу я не бачу,чи буде мені в моєму місті де народжувати та жити,з маленькою дитиною на руках особливо не набігаєшся,чи можу я розраховувати на безкоштовну медичну допомогу?
галлея• 04 марта 2022
Я б к свекрови тулилась. Поможет . Внуки родная кровь
NataliaSonia• 04 марта 2022
Я би на вашому місці їхала в Італію,подалі то поперше,і свекруха то всеж таки рідня яка не яка вам виходить
uhty_puhty• 04 марта 2022
Свекровь. Италия.
Vittoria66• 04 марта 2022
Конечно к свекрови в Италию, какая Польша. В Италии бесплатная медицина, даже нелегалов лечат/оперируют.
Natali25• 04 марта 2022
Однозначно Італія. Вчора Європа закон прийняла про біженців,там включене медстрахування.Просіть свекруху,щоб порадилась з нотаріусом ,як вам діяти з оформленням в Італії. Або самі напишіть на вотсап Ірині Купчик .Це нотаріус з України,проживає в місті Турин.Пишіть що вагітна,скоро народжувати,вона вам допоможе
автор kseniaa323 • 04 марта 2022
Ответ дляNatali25
Напишіть контакти будь ласка
stronza• 04 марта 2022
В Италии бесплатное медицинское обслуживание, сейчас для украинских беженцев очень упрощена процедура регистрации и беженцев пока не много. К тому же, у вас свекровь. Приезжайте!
Карпатський грибар• 04 марта 2022
Как вариант, Ивано-Франковск:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3111052