Дівчата,може хтось володіє такою інформацією,чи випускають обох батьків за кордон з дитиною-інвалідом?
Бонні Паркер• 05 марта 2022
Наскільки мені відомо, випускають того з батьків, хто доглядає за дитиною. У мене, наприклад, є довідка про те, що моя дитина потребує догляду до 18 років, туди вписана я, а не чоловік. Але ми з дитиною нікуди їхати не збираємося, тому точної інформації не знаю.
Ответ дляБонні Паркер
Дякую