Хмельницький‼️ І поруч
Брат з дітьми ночує в машині на вулиці
Не можуть знайти житло, 2 дорослих +2 дитини
Будемо вдячні за будь яку допомогу, контакти
Брат з дітьми ночує в машині на вулиці
Taniss.com• 05 марта 2022
Зараз вже пізно, не можна пересуватися вулицею нікому, комендантська година. Зараз пошукаю номери
Olenka_bum• 05 марта 2022
Хмельницьк 05.03
кол-центр
можна звернутися з питань гуманітарної допомоги, її логістики, питань безпеки, біженців та переселенців
кол-центр
Lana66-deaa• 05 марта 2022
+380 97 947 43 22
Ярослав
Этот Ярослав координатор помощи по Хмельницому, он поможет на месте
Ярослав
Svetlana ))• 05 марта 2022
Вчера ехали, люди прямо на трассе в машинах спят, очень много людей, пробки ужасные и длинные
NikNeim-b3b7• 05 марта 2022
Місця для ночівлі:
1. Хмельницький електро механічний коледж може прийняти переселенців в гуртожитку тільки потрібно точну кількість людей. Оксана 0961199620
2. Місця для ночівлі в офісі: Хмельницький, Зарічанська, 3/1.
Є все необхідне в офісі, крім душу
Кому потрібно - пишіть в особисті або телефонуйте 0971685451
3. СВ (вул. Свободи, 1а - географічно пр. Миру): харчування, душові кімнати, засоби гігієни. 0969471313
4. м. Хмельницький, вул. 3-Нова, 70/1
Є місце перепочити. Поспати. Душ. Туалет. Кухня. Пралка. Закрита територія. Можна з тваринами. Кількість людей необмежена
Дзвоніть: 0638212793, 0979761929, 0503764725, 0503390122
Є все необхідне в офісі, крім душу
4. м. Хмельницький, вул. 3-Нова, 70/1
Италия для детей• 05 марта 2022
Мы в машинах так ночевали. Заехали на заправку. Там движение всю ночь. Свет, люди. А что делать. Сил ехать дальше не было.
Девушка без амбиций• 06 марта 2022
Ответ дляNastYulya
И мы также …
какой пуська надутый) надеюсь он уже в тепле
спасибо что не бросили
Ответ дляДевушка без амбиций
спасибо что не бросили
Упаси Боже. Никогда . Это же мой второй ребёнок. Уже чуть сдулась от стресса (( . В дороге 35 ч. почти ничего не ела , чуть-чуть с ладошки. Девочки в кафе мисочки пластиковые давали, чтоб водички налить и говорили , что очень много едут с животными и просят что-то под воду .
Да , слава богу в тепле и безопасности. Надеюсь и далее будет тихо 🙏🏻