Feel good• 09 марта 2022

Хорошо, что не принц Гарри...

Какой мотив у этих добровольцев?
ok1904• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Адреналина, что ли, человеку не хватает ..
Есть люди, которые любят воевать ,
сейчас перепроверю в англоязычном интернете.

Иногда это способ уйти от др.зависимости(игромания, наркомания), что то связано с гормонами

Love_Love_Love_• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Я вважаю, що такі, як Ви і створюєте конфлікт.
Вже 100 раз писала і повторюсь: російська - це мова, якою розмовляє половина моїх співвітчизників.
І багато з тих, хто на передовій, розмовляє російською. Якщо судити по відео з місць бою - навіть, більшість.
І: у нас двомовна країна за елементарною статистикою. Двомовна.
Ніхто не має права мені вказувати, якою мовою писати/розмовляти і вішати ярлики
Ви праві і не праві.
В кінці кінців нам просто необхідно відмовитись від цієї мови і абсолютно всього що нас з тими упирчми поєднує і ніяк інакше.
Тут у нас така скажем « не штатна» ситуація, м‘яко кажучи
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Диванна патріотка спить по 4 години на добу
Решта часу - працює для перемоги
Ну а обирати гідність або мнє так убоднєє - ваша персональна справа
Ви зараз дискримінуєте людей за мовною ознакою.
Реально дістали.
Invictusgirl• 09 марта 2022
Капец
Уже обсирают иностранных добровольцев
Дно пробито
Witty• 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
В першу чергу російська - це мова окупанта!
І окупант це використовує як мотив!
Англійською весь світ володіє, окрім рашки
Пишіть англійською
Окупант використовує нетерпимість до російськомовних як мотив.
То ви за кого тут?
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляWitty
От треба спати більше, бо вже думати важко. Стравлювали ціма мовами, щоб українців роз´єднати. А ви вирішили, що зараз якраз час це продовжувати?
Вважаю, що час перейти на мову, яка відрізняє нас від ворога
Час пишатися тим, що ми все ж не братья і мінімізувати спільне з ними
Love_Love_Love_• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Реально дістали.
Всі закони порядності, толерантностті і тд не діють по відношенню до парашки

Маргарита Владимировна• 09 марта 2022
Ответ дляKisaaaa
Удалено администрацией...
Не надо так, человек написал правду. Или Вы считаете, что добровольцы приезжают, потому что им за Украину болит??? Против фашизма борются??? Я вас умоляю - эти люди реализовывают свои амбиции здесь. Это как увлечение для многих, хобби, игра, охота, только немного другого уровня.
ok1904• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Да, бывший морпех(5 лет), без разрешения мамочки, в интерью сказал: мой выбор, мое решение, не мамы, не уряда.
Маргарита Владимировна• 09 марта 2022
Ответ дляKisaaaa
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 09 марта 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Плевать
Они профи
Главное,чтоб побольше рашистов положили
ok1904• 09 марта 2022
Ответ дляI_Love_London
В Англии очень много индусов и смешанных семей) Исторически так сложилось.
Да, еще пакистанцев и китайцев
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
І окупант це використовує як мотив!
Пишіть англійською
Завдяки таким, як Ви і використовує, як мотив.

Є елементарна статистика. Половина українців розмовляє російською.
Це мова половини моїх співвітчизників.
Україна дефакто - двомовна країна.
Portnaya• 09 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Може, мотивація в тому, що вони просто порядні люди і хочуть допомогти Україні?
Есть адреналинщики: высота , скорость и война в том числе ! Это правда , есть им это в кайф. Я так поняла , что всем это кажется не реальным. ,но так оно и есть
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Реально дістали.
Дістали ті, хто через свою меншовартість, не використовує того, чим варто пишатися
Насправді соромно і прикро за вас
Чудо в камуфляже• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Слухайте,я до 24 теж писала тільки російською,але...Можливо зараз саме час переглянути свої погляди? Не можна піти вперед, тягнучи з собою непідйомну валізу з минулого.Ніхто й не сперечається,що Україна двомовна, то чому ж ви надаєте перевагу чужій мові? Я з Вінниці,і за цей час,через роботу ,мала змогу спілкуватися з купою людей : Харків, Миколаїв, так,заходять вітаються на російській ,чують українську, відразу переходять на неї,нехай у деяких ломана,з російськими словами,але українська.Тобто можуть,але не хотять,чому? Для чого ви й надалі даєте привід когось ’защіщать,асвабаждать’ і т.д.
Эфигения• 09 марта 2022
Ответ дляrari-tet
Эти мужчины созданы для войны. По другому они просто не могут жить. Это для них как охота на крупного зверя, за которую очень хорошо платят.
Вот об оплате объясните свою мысль? Мы тут с мужем обсуждали только этк тему
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляWitty
То ви за кого тут?
Окупант має мотив захистити рускаязичноє насєлєніє
Захистив?
Вам такий захист сподобався?
Мені ні
@nna• 09 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Капец
Уже обсирают иностранных добровольцев
Дно пробито
Совєтчица потихеньку повертається у своє русло))

Бонні Паркер• 09 марта 2022
Ответ дляPortnaya
Думайте, що хочете. Людина бачить навколо себе те, чим наповнена сама. Якщо ви не вірите в благородство і порядність, то я нічого вам не поясню.
Маргарита Владимировна• 09 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Плевать
Они профи
Главное,чтоб побольше рашистов положили
Тут я с Вами согласна - они профессионалы и могут помочь сохранить жизнь наших граждан, поэтому, хоть инопланетяне, главное - что за нас! За Украину!
Witty• 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Я горжусь тем, что знаю 4 языка.
І тим, що рідні мені відразу дві мови.

- Тату, а як зветься людина, яка знає багато мов?
- Поліглот.
- А якщо знає дві?
- Білінгв.
- А той, хто знає тільки одну?
- Та москаль же!

*Не будь як москаль
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good

Це мова половини моїх співвітчизників.
Україна дефакто - двомовна країна.
Ага)
Є статистика і мнє так удобнєє
А є гідність
От і все
Вибір кожен робить сам
Можливо і ви над цим задумаєтеся…
ok1904• 09 марта 2022
Ответ дляЭфигения
У англійців це в крові, згадайте піратів, вони грабуючи судна інших лержав % заносили англ.короні в обов´язковому порядку.
А їхня операція в Індії. Відтісниди французів свого часу, і лиш в середині 20го століття дали Індії самостійність . Та і Емірати були в них під контролем довгий час ...
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви праві і не праві.
Як на мене, це вузькозорість.
Ви взагалі не сприймаєте різні точки зору. То хоч подивіться на статистику - вона об´єктивна.
Така точка зору як у Вас, і провокує конфлікти.
DamianaD• 09 марта 2022
Ответ дляWitty
Я горжусь тем, что знаю 4 языка.
І тим, що рідні мені відразу дві мови.

- Поліглот.
- А якщо знає дві?
- Білінгв.
- А той, хто знає тільки одну?
- Та москаль же!

*Не будь як москаль
👏👏👏
Я свою дитину навчила читати російською. Не ідеально, але читає і розуміє добре.
Мову ворога треба знати.
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Капец
Уже обсирают иностранных добровольцев
Дно пробито
Це у вас дно пробито, якщо ви бачите ´обсирання´.
Юля 458• 09 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Какой мотив у наших властьимущих, спрятавших своих дитяток (яйценосителей) за бугром и гордо вещающих о защите своей родины?
До останнього українця...
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляWitty
Я горжусь тем, что знаю 4 языка.
І тим, що рідні мені відразу дві мови.

- Поліглот.
- А якщо знає дві?
- Білінгв.
- А той, хто знає тільки одну?
- Та москаль же!

*Не будь як москаль
І я знаю 4
Але використовую лише 3
Одну мову з кожним днем ненавиджу все більше, от її і не використовую
Діти мої знають по 5 мов
Використовують лише 4
Одна для нас є тією, яка несе смерть
Чи ж ви сліпі, люди?
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Вважаєте, то переходьте, куди хочете.
А за 40 млн людей не розписуйтеся.

Я, наприклад, вважаю, що ніхто не має права вказувати іншому, якою мовою розмовляти.
І бачу за елементарною статистикою, що країна у нас двомовна.