Feel good• 09 марта 2022

Хорошо, что не принц Гарри...

Какой мотив у этих добровольцев?
BuenaVista• 09 марта 2022
Ответ дляСверхзвуковая
А, и еще, очень жаль на самом деле что не принц Гарри. Потому что тогда с ним прибыло бы еще пол полка журналюг и небо точно бы хоть чем, но прикрыли :)))
Если б он не был бы женат, то могли б его мы, украиночки, заманить к себе

Бонні Паркер• 09 марта 2022
Ответ дляyuyarosh
Я думаю просто такий склад характера у людини. Він без ціх відчуттів вже не може. Це як хтось любить підкорювати гори, або гонки і т д.
І що, у всі країни, де є військові конфлікти, ці люди їздять ’за адреналіном’? Якесь дивне у вас бачення ситуації. Цивілізований світ реально переживає за Україну, люди хочуть допомогти боротися зі злом. Вони життям заради нас ризикують, і цинізм тут геть недоречний.
lilyD• 09 марта 2022
Удалено администрацией...
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Сказал наших детей идёт защищать
У него трое
Читаю, что он не так давно с Ирака вернулся.
Немного побыл дома и отправился в Украину.
ksusha1155• 09 марта 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Сказал наших детей идёт защищать
У него трое
Я смотрела видео где солдат из Сербии говорит- у меня личный мотив, мою семью у меня на глазах расстреляла русня в Югославии. Воюю за вас и против них! там у каждого своя причина. Пусть их бог бережёт!
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляKisaaaa
Вам за тему бан
Вам за неоправданный бан - бан
Anna148• 09 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
А я думаю. Бачила сьогодні відео про добровольців з різних країн, в тому числі і з Білорусі. Є ще в світі люди, для яких честь і совість -- не порожні слова.
Я тоже в это верю и считаю таких смельчаков героями

Kristal2013• 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Удалено администрацией...
Нахера вы языковой срач разводите??!
ksusha1155• 09 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Тем более он проф военный
Cat88• 09 марта 2022
Ну он как бы спецназовец, что вас удивило??
asjaua• 09 марта 2022
А какой мотив у волонтёров? Могли бы просто о своих детях, стариках и кошечках беспокоится, а не круглыми сутками колесить по горячим районам рискуя жизнью.
Kisaaaa• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Вам за неоправданный бан - бан
Удалено администрацией...
Cat88• 09 марта 2022
И принц Гарри не нехтувал служить, это ж не украина где у всех белый билет у кого есть деньги
harchushyn• 09 марта 2022
Ответ дляWitty
У меня муж иностранец, сильно рвался идти в Украину. Какая мотивация? С оружием обращаться умеет, за правое дело и будущее без фашизма себя не жалко
Вже мотивація пропала?
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Нахера вы языковой срач разводите??!
Нахєра рускаязичниє братікі нищать мій народ і мою землю?
anja_kom• 09 марта 2022
А я прочитала совєтчіца)))
Galyna1211• 09 марта 2022
Классный, спасибо ему и остальным. Бразильцы даже приехали, среди них точно женщина была. Японцев 70т человек, шведов аж 400, израильтяне уже вторую неделю ,,охотятся,,. Думаю много будет американцев. Прорвемся.
Love_Love_Love_• 09 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Може, мотивація в тому, що вони просто порядні люди і хочуть допомогти Україні?
Думаю, так.
Мій чоловік камерунець, рветься на передову, а його навіть в тероборону не беруть, пішов волонтером🤷‍♀️
asjaua• 09 марта 2022
Рашкованы так часто повторяли что у нас на Донбассе воюют иностранные легионы, что допизделись) вселенная дама юморная

Kristal2013• 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Смотрим на картинку и отправляемся в нужном направлении:

И добавлю: вот такие диванные херовые патриотки и разжигают срач
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Удалено администрацией...
Я вважаю, що такі, як Ви і створюєте конфлікт.
Вже 100 раз писала і повторюсь: російська - це мова, якою розмовляє половина моїх співвітчизників.
І багато з тих, хто на передовій, розмовляє російською. Якщо судити по відео з місць бою - навіть, більшість.
І: у нас двомовна країна за елементарною статистикою. Двомовна.
Ніхто не має права мені вказувати, якою мовою писати/розмовляти і вішати ярлики
DamianaD• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
Адреналина, что ли, человеку не хватает ..
Досвід хоче перейняти
Треба зробити вхід платним. Наші зсу навчать їх воювати
Witty• 09 марта 2022
Ответ дляharchushyn
Вже мотивація пропала?
Не пропала. Ті на фото - кадрові військові, які прибувають групами, а ті групи чекають, влаштовують і направляють. А одна людина без своєї зброї і без знання навіть двох слів укр/рос - це просто дурна мішень. Оце й зупинило. А не двоє малих дітей (тут вже мої матюки)
lisulya• 09 марта 2022
Ответ дляСверхзвуковая
Это точно
Но его жОна не отпустит. А без ее разрешения он не может уже)
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляKristal2013

Диванна патріотка спить по 4 години на добу
Решта часу - працює для перемоги
Ну а обирати гідність або мнє так убоднєє - ваша персональна справа
Love_Love_Love_• 09 марта 2022
Ответ дляWitty
Люди не розуміють на скільки складно іноземцю тут воювати🤷‍♀️
автор Feel good • 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
´рускоязичних´ зараз половина +/- на передовій, які захищають країну ціною свого життя.
А Ви, сидячи у відносній безпеці, розводите мовний срач.
Kristal2013• 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Решта часу - працює для перемоги
Вашу ’гідність’ смыло в унитаз при дефекации. Потому что никогда патриот страны не будет другим тыкать носом и разжигать срач на каком языке ему общаться.
lilyD• 09 марта 2022
Ответ дляFeel good
В першу чергу російська - це мова окупанта!
І окупант це використовує як мотив!
Англійською весь світ володіє, окрім рашки
Пишіть англійською
Witty• 09 марта 2022
Ответ дляlilyD
Решта часу - працює для перемоги
От треба спати більше, бо вже думати важко. Стравлювали ціма мовами, щоб українців роз´єднати. А ви вирішили, що зараз якраз час це продовжувати?