Ще з цiкавого Чернівці! Дівчата, зайдіть! +13 Олх и Новая почта +2 100грн зимова підтримка не можу зареєструвати дитину... +18 Хочу коптильню +15 Знижки просто і на Чорну пʼятницю +18 Хотелки покупки +18 А вы такое купили бы? +20 Прольоти- а що у Вас? продовження... +1.7k А Ви дивились цей фільм? +19 Закрылся АТБ. Киев +39
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Що відповісти мужчині який запрошує прилетіти на НР?6+1356 Поржать да забуть? Чи караул, треба щось робить? Лічні кордони? Не,не чули.3+683 Что можно сказать про этого человека по фото ?2+472 Ви стикаєтесь з відвертою неадекватністю людей?2+442 Качество воздуха, Киев(((2+332 Лишилось 2 дні2+322 Что с воздухом2+312 ещё
Сейчас читают! Уровень моей офигевшести…+251 Що відповісти мужчині який запрошує прилетіти на НР?6+196 Почему в ссср не было аутистов?+171 Почему на конкурсах красоты, нет этих больших губ?+161 Лишилось 2 дні2+162 Ви стикаєтесь з відвертою неадекватністю людей?2+152 Поржать да забуть? Чи караул, треба щось робить? Лічні кордони? Не,не чули.3+123