Нарешті Підоросію прирівняли до терористичного ІДІЛ (ИГИЛ). Років 8 тому треба було це зробити, а то й набагато раніше.
Ответ дляGood_Time_esp
Зрадники України вилізли на світ божий, судячи з коментарів.
Вы надоели своими фейками и провокациями
Всем хочется уже конца этого ада и чтоб рашу задавили как червя
Но от ваших фейков это не случится
Нужно проверенную информацию постить и достоверную
Но от ваших фейков это не случится
Аква Марина• 12 марта 2022
Ответ дляGood_Time_esp
Да при чем тут зрада . Ну сколько можно
Так назвали свою тему, что все с надеждой бросились читать.
Мы так хотим уже настоящих хороших новостей о нашей победе !!!!
Может, это вы сама зрадниця, что разочаровали своим сообщением
Мы же не пишем об этом
Ответ дляLilittte
Но от ваших фейков это не случится
Рашисти, це ви всіх дуже дістали.
Масюсяничка• 12 марта 2022
Ответ дляGood_Time_esp
Рашисти бісятся. Тому що це правда.
Правда, но эту правду в мире еще никто не признал. Вот что все Вам пытаются объяснить, а Вы рашистами всех обозвали.
Ответ дляЛиса Порш
А кто в теме, как долго это дело будет рассматриваться?
Может кто гуглил какие сроки в этих делах, а то так могут и годами судить...
Доказів багато, більш того самі слідчі виїзджали до України. Вважаю за кілька місяців буде вирок. Але це вирок по країні, не по Путіну
mmi583@mail.ru• 13 марта 2022
Ответ для...Yulichka...
Що таке ’нарід’?
А то ви не знаєте, хто це.
Ок видалили мій пост, але це нічого не міняє. Нам рлзказував в офіційному зверненні про життя триває, про 8 березня, про шашлики, про зно і так далі, звинувачував західних партнерів, що тільки лякають нас і гроблять нам економіку своїми заявами про війну. І що ми маємо? Хто розказував що в очах пу бачить мир? Де він той мир? В якже перестать стрелять? Душа на частини рветься від кількості загиблих воїнів і мирних. Так, нам потрібна перемога і дай Бог переможемо. Хай береже Бог наших захисників. Але не забуду хто до цього привів.
...Yulichka...• 13 марта 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
А то ви не знаєте, хто це.
Ну що вам можна відповісти на це?
Тільки ’Вел кам в президенти України’
Покажіть, як треба!!!
Тільки ’Вел кам в президенти України’
Покажіть, як треба!!!
mmi583@mail.ru• 13 марта 2022
Ответ для...Yulichka...
Ну що вам можна відповісти на це?
Тільки ’Вел кам в президенти України’
Покажіть, як треба!!!
Тільки ’Вел кам в президенти України’
Покажіть, як треба!!!
Нічого не відповідайте. Бо вже пізно. Кому багато дається з того багато очікують. А ваше велкам ні до чого. Кожен має розуміти свої сили і знання для тої роботи на претендує.