Реверанс• 13 марта 2022

Допоможіть зібрати дані про зрадників України.

Багато посадовців, депутатів, чиновників закликають здатися окупантам, перешкоджати ЗСУ/ТрО, здавати їх позиції.
Ми почали збір інформації про цих осіб. Далі - справа за правоохоронними органами. Але потрібна ваша допомога у зборі.
Чат-бот https://t.me/TraitorsUA_bot створений для збору даних про зрадників. Скидайте скріни, фото/відео-докази публікацій. Зберігайте всі зрадницькі пости, які трапляються в стрічці. Ці боягузи можуть їх видалити.
Разом покараємо і цю нечисть!
anna_2014• 13 марта 2022
Откуда инфа?
Заkoхані• 13 марта 2022
Автор, наскільки законна ваша діяльність?
Ви на себе перейняли функції правоохоронних органів та суду на якій правовій підставі?
Дякую!
Світланаcv• 13 марта 2022
Автор Ви якась ’дивна’. Реєстрація 2015р. А питання почали задавати на порадниці з 23.02.22р.
Cometome• 13 марта 2022
А потом, кто-то решит отомстить за старые обиды и в бота отправит данные соседа..
I-va• 13 марта 2022
Удалено администрацией...
Наtаша• 13 марта 2022
Каждый день новое задание... Хм, они так разработчиков Покемон Го наняли что ли?
anna_2014• 13 марта 2022
Ответ дляI-va
Удалено администрацией...
Не ведитесь на провокаторов. Это окупанты собирают инфо, чтобы потом сотрудничать с несогласными.
Наtаша• 13 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
Может человек работу нашел, не палите контору.
I-va• 13 марта 2022
Ответ дляanna_2014
И кто здесь провокатор? Имя, сестра, имя!
delf_09• 13 марта 2022
Ответ дляCometome
А докази де візьме? Чи думаєте одного звернення буде достатньо?
Мабуть це так не працює!
natapri• 13 марта 2022
Ответ дляCometome
Мне попалось, что типа диверсанты могут патриотов сливать таким образом и стравливать между собой. Аккуратно нужно быть с такими ресурсами
natapri• 13 марта 2022
Ответ дляCometome
Или бывших мужей с их любовницами)
Заkoхані• 13 марта 2022
Аффтор ушла в туман
Світланаcv• 13 марта 2022
Ответ дляНаtаша
Ні, мені це дуже дивно , зареєструватись ще 31.12.2015, і не задати жодного питаня за 7 років, і почати їх задавати 23.02.22р. Співпало ? Не думаю...
alena2013• 13 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
Может раньше она анонимно спрашивала.
nnnnika• 13 марта 2022
Ответ дляI-va
А ви дату посту бачите 6 березня, а сьогодні 13 березня
Onyx83• 13 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
Она там ’советы,’ активно раздавала, клацните рядом в профиле.
Світланаcv• 13 марта 2022
Ответ дляalena2013
Может раньше она анонимно спрашивала.
Показує , всі питання навіть анонімні...
ex-barbi• 13 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
Удалила вопросы из профиля, как вариант)
Наtаша• 13 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
Подсказываю, есть там вопросы, просто они все под анонимом и Вам не видны.
Ну а активность сейчасная... мало ли, может по велению души человек старается.
nnnnika• 13 марта 2022
Ответ дляex-barbi
Хіба їх можна видалити?
natapri• 13 марта 2022
Ответ дляex-barbi
Не мешайте диверсантов на советчице ловить)
Onyx83• 13 марта 2022
Ответ дляI-va
Удалено администрацией...
35 погибших...
alena2013• 13 марта 2022
Ответ дляI-va
Удалено администрацией...
Уже 35((
OdeshkinBonus• 13 марта 2022
Автор, звідки ссилка телеграм? Де взяли, яке джерело походження?! Ви точно видна!
I-va• 13 марта 2022
Ответ дляnnnnika
И что? Нам нельзя даже букву района указать, не дай Бог враг увидит. Сколько раз СБУ просила не выставлять фото. И? Им можно? Не скажете почему?
OdeshkinBonus• 13 марта 2022
Дівчата, не пишіть нічого в бот, повинен бути доказ правдивості цього каналу!!!
nnnnika• 13 марта 2022
Ответ дляI-va
Це я до того, що ви написали, що вчора виклали фото, а сьогодні бомбили. Ви трохи в датах заплуталися?
alena2013• 13 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
Нет, не показывает, если вы их удалили из профиля.
alena2013• 13 марта 2022
Ответ дляnnnnika
Хіба їх можна видалити?
Да