Вітаю, в яку з країн виїхати краще: Румунія, Угорщина чи Словаччина? Може хтось там вже? Де дешевше житло винаймати, може в якомусь невеличкому місті чи селі дешевше буде? Може з цих краї кудись виїхати подалі? 2 жінок і 3 дітей. Дякую за відповіді.
Ответ дляEmeriez
На якій мові спілкуєтесь з румунами? Чи є житло, щоб узяти в оренду? Дякую
Теж саме цікавить! І скільке те житло коштує? В місцевих є можливість спитати? Чи може є якісь сайти по типу нашого ОЛХ чи дошки оголошень? Я шукала по Угорщині, не можу нічого знайти, то квартири с супер - ремонтом за 12000 на наші, то ніяких, нам хоч голі стіни, головне щоб туалет працював, вода була гаряча.
Ответ дляk1488
Я пробовала искать в Будапеште жилье, нашла какую-то группу на фб. Там наши пишут запросы и особо никто ничего не предлагает, не по 50 комментариев как в группе по Германии. А если предлагают бесплатно, то на 1-2 ночи. А как за это время квартиру снять? По этому я делаю вывод что нам там не очень рады