Як нам далі жити з тими усіма ордловщіною та кримом....
вони по добрій волі не змотають весла. та й нам не можна робити репрессії. нажаль.
я поважаю їх язік, я й сама говорю російською, говорила.
але зараз я намагаюсь підтримати свою країну хоч так.
не треба зараз про те, що все херня, треба дії. я дію у тих рамках які маю. гроші скинула, речі\постіль віддала. зараз вивчаю мову))
ви заходили в ТГ на канали Криму, ордло? там така лють.... і як нам?я не хочу їх бачити поруч, я боюсь за себе, за своїх дітей.