Davidka• 15 марта 2022

Дівчата, давайте хоть спробуємо

Разом ми можемо спробувати заблокувати такі сторінки:
📍Кривий Ріг — https://t.me/krivoirog_ru
📍Нікополь — https://t.me/nikopol_ru
📍Павлоград — https://t.me/pavlograd_ru
📍Новомосковськ — https://t.me/novomoskovsk_ru
📍 Запоріжжя — https://t.me/ZNResp

Їх створили орки і наше завдання їх якомога швидше ліквідувати.
Будь ласка, заходьте в ці групи в телеграм і відправляйте скарги. Це найменше, що ми можемо зробити зараз
Світланаcv• 15 марта 2022
А що писати в скарзі?

автор Davidka • 15 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
А що писати в скарзі?
Щось на кшталт ’Політика спільноти спрямована на підрив територіальною цілісності суверенної держави Україна’. Ну я так писала
bashmak• 15 марта 2022
+
Lena_Lena123• 15 марта 2022
Вже третій день скаржимося, а толку нуль
А підписників ростуть
Виктория_1807• 15 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
А що писати в скарзі?
Я бы написала кратко - терроризм.
НамСвоюРобити• 15 марта 2022
Поскаржилась ще позавчора.
По місцевих групах кидали.
Все на місці, блін.
Дієвіше кіберзлам. Але, мабуть, це не так просто((
феечка.• 15 марта 2022
Ответ дляLena_Lena123
А підписників ростуть
Я каждый день жалуюсь
И тролю их
Natkash• 15 марта 2022
Ответ дляLena_Lena123
А підписників ростуть
В перші дні швидше блокували, зараз страшенно гальмують, але вода камінь точить.
Чоловікові сьогодні в телефоні вилізла реклама заробітку в додатку Premise - це програма, яка зливає оркам геолокацію українських об´єктів. Виглядає як квест, позначаєш об´єкти, вказані в завданні (мости, медичні заклади тощо), тобі нараховують 30 срібляників. Треба всіма можливими способами блокувати ту заразу.
Lena_Lena123• 15 марта 2022
Ответ дляфеечка.
Я каждый день жалуюсь
И тролю их
Звісно поскаржилася, але не вірю що знесуть((

Natkash• 15 марта 2022
Ось інформація на сторінці 24 каналу:
Диверсанти використовують програму Premise для позначення об´єктів інфраструктури для бомбардування. Важливо надсилати скарги, щоб додаток видалили з AppStore та Google Play.
Як надіслати скаргу на Premise
Про те, що саме цією програмою користуються диверсанти, повідомляв і Генеральний штаб ЗСУ. Тепер українські програмісти, закликали людей надсилати якомога більше скарг на використання цієї програми.
Як надіслати скаргу на Premise
За посиланням стаття з інструкцією https://24tv.ua/blokuyte-programu-diversantiv-dlya...
феечка.• 15 марта 2022
Ответ дляВиктория_1807
Я бы написала кратко - терроризм.
Я пишу
Угрозы, разжигание ненависти , призыв к военным действиям
феечка.• 15 марта 2022
Ответ дляLena_Lena123
Сносят, не теряем надежду
Виктория_1807• 15 марта 2022
Пожаловалась.
феечка.• 15 марта 2022
Девочки, 5 минут нашего времени и будет результат
Заблокировано много каналов
Lenalosk• 15 марта 2022
Мне кажется не просто так телеграмм не блокируют в раше. Наверно Дуров продался с потрохами.
Поэтому может никто и не удалит эти группы
Что_по_чем• 15 марта 2022
Ответ дляСвітланаcv
А що писати в скарзі?
Призыв к войне и дезинформация населения. Appeal of war and disinformation
Nonavlon• 15 марта 2022
именно над этими каналами я уже дней 5 бьюс - жалобы по 2-3 раза пишу каждый день.

пока они на месте(((
НамСвоюРобити• 15 марта 2022
Ответ дляNatkash
От падли.
Мінцифри про сотні тисяч кібер-бійців звітувало але інфо про чат-боти для повідомлення про подібну наволоч не зустрічала.
автор Davidka • 15 марта 2022
Дякую всім хто долучився! Будемо сподіватись на результат!

итн• 15 марта 2022
+
Сорока-Белобока-a209• 15 марта 2022
Ответ дляNonavlon

пока они на месте(((
Нет смысла писать несколько жалоб с одного аккаунта. Где-то попадалось, что должно быть не менее 300 жалоб с разных страниц
НимогуПридуматьНик• 15 марта 2022
+++