Хтось стикався з таким? У нас дівчинка , пікінес. Гуляла десь три тижні тому. Перший раз. Зараз почала відмовлятися від їжі , дуже вяла. Притихла. Їсть по троху, більше спить. В лікаря були, лікує як від отруєння. Про токсикоз - каже , навряд чи .
Ответ для Полячка
у моей собаки был, я ее не трогала, понимала, что ей плохо, потом прошел, только пузико выдавало положение)
А як довго?
shevskaya26• 15 марта 2022
У моей собаки тоже был, поняла что она беременна, когда рыгала ни с того ни с сего, потом пузо выросло