iriwka131313• 16 марта 2022
Сестра с мужем 10 лет живут в Москве, из-за войны решили ехать в Канаду...
Сейчас открылась дорога для Канады и они уже пакуют туда чемоданы, радуются, что у них двойное гражданство и планируют российское не показывать. Я честно говоря этого не понимаю, я остаюсь в Украине, так как дом не хочу оставлять, а сестра рыдает, говорит, что боится войны находясь в Москве и бежит в Канаду.. тема просто что бы поболтать
Ответ дляYulia-3262
А в Канаді вивісить свій триколор на будиночку, і гасатиме на марш 9 травня, на ’Дєнь пабєди’.
Бунін ще писав, ’легко любить россию из Парижа ’ .
Ненавиджу росіян. Має бути тавро якесь для них на морді, щоб воно йшло - і всі жахалися. Бо вони ВСІ вже давно не люди. Хай мене Бог простить
Згодна з Вами на всі 100%. Воно тільки говорити починає і срати саме в дірку в дерев’яному туалеті , а вже вважає себе великим народом. Фу, не шкода ні малого, ні старого. Всі би повиздихали. Рашисти! Мразотна нація!
Хоча ще місяць тому я так не думала (
Ответ дляКсенияяяяя
Згідно з Конституцією України громадяни України не можуть мати громадянства інших країн. То ж, Ваша сестра від самого початку була гнидою. Вибачте, не хочу Вас образити, але її ’бігання’ і демонстрація ’зручного’ паспорту в потрібний момент це підтверджують
Вы не верно трактуете закон
человек может иметь хоть 10 паспортов, но на территории Украины будет оставаться гражданином Украины