16 марта 2022

Обломчик з песелем

Сьогодні почали видавати pesel. Але є одне "але" - їх видають лише тим, хто перетнув українсько-польський кордон. Тим, хто (як і я) заїхав в Польшу через Угорщину а ьо Румунію нічого не світить. Хіба що внесуть якісь поправки в закон. Хто в такій де ситуації, що плануєте робити? Може є якась інформація з цього приводу?
Еllena 16 марта 2022
Да ну, я думаю должны быть поправки. Откуда была возможность, оттуда вы и заходили
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляЕllena
Да ну, я думаю должны быть поправки. Откуда была возможность, оттуда вы и заходили
Та от власне. Є штамп з митниці з датою, коли ми виїхали з України. Але поки що це нічого не означає. Обідно, бо старша дитина вже в школу ходить(
Еllena 16 марта 2022
Ответ дляAllaif
Та от власне. Є штамп з митниці з датою, коли ми виїхали з України. Але поки що це нічого не означає. Обідно, бо старша дитина вже в школу ходить(
Думаю что будут поправки! Не расстраивайтесь
olena38 16 марта 2022
Так вроде внесли поправки,мне поляк сказал. Завтра нам получать,посмотрим. Я тоже не сразу в Польшу заехала. Но у нас же не было выбора,чем ехать и где пересекать. Мы на грузовике 2.5 суток добирались.....
Finik-Figa 16 марта 2022
Подскажите пожалуйста песель это для?
Для чего.Спасибо
dikajad 16 марта 2022
На другой границе просто надо было говорить, что вы транзитом и вам штамп нужен в другой стране
кенгуруша 16 марта 2022
Для чого саме цей песель?
Жужa 16 марта 2022
Ответ длякенгуруша
Для чого саме цей песель?
Це як наш ІПН,для праці, отримання допмоги
Ксюша-говоруша 16 марта 2022
Ответ дляdikajad
На другой границе просто надо было говорить, что вы транзитом и вам штамп нужен в другой стране
Штамп ставить країна в‘їзду
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляdikajad
На другой границе просто надо было говорить, что вы транзитом и вам штамп нужен в другой стране
Це неможливо. Ми через Румунію їхали, а вона не в єс. А між Угорщиною і Польщею кордону нема
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ длякенгуруша
Для чого саме цей песель?
Ту для всього він. В тому числі виплати, робота, медична допомога
mar_mar 16 марта 2022
Ответ дляAllaif
Це неможливо. Ми через Румунію їхали, а вона не в єс. А між Угорщиною і Польщею кордону нема
Румунія в ЄС з 2007 року.
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляolena38
Так вроде внесли поправки,мне поляк сказал. Завтра нам получать,посмотрим. Я тоже не сразу в Польшу заехала. Но у нас же не было выбора,чем ехать и где пересекать. Мы на грузовике 2.5 суток добирались.....
Напишіть, будь ласка, що скажуть. При мені теж люди з такою ж проблемою були в тому центрі, де видають песелі. Всі консультанти в один голос казали, що ми в прольоті
celebrity 16 марта 2022
Спеціальна устава про допомогу українцям стосується виключно тих, у кого Польща була країною першого в´їзду. Сенат пропонував поправку устави, яка б надавала такі самі права переселенцям, які приїхали в Польщу через інші країни, але поправка не була прийнята.

Тому, на жаль, якщо ви приїхали через іншу країну отримати pesel і оформити виплати буде неможливо.
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляmar_mar
Румунія в ЄС з 2007 року.
Може вони асоціацію мають? Ми 7 годин стояли в черзі між Румунією і Угорщиною. Був і паспортний контроль і досмотр багажу
olena38 16 марта 2022
Ответ дляAllaif
Напишіть, будь ласка, що скажуть. При мені теж люди з такою ж проблемою були в тому центрі, де видають песелі. Всі консультанти в один голос казали, що ми в прольоті
Напишу. А що робити якщо не дадуть? Я в шоці. Їхати в ту країну,кордон якої перетнули першою? То ж капець повний......
Olena Dnepr 16 марта 2022
Ответ дляAllaif
Та от власне. Є штамп з митниці з датою, коли ми виїхали з України. Але поки що це нічого не означає. Обідно, бо старша дитина вже в школу ходить(
Знаю таких людей. Они вернулись на польскую границу вышли и зашли, чтобы получить этот песель сейчас
Ксюша-говоруша 16 марта 2022
Ответ дляAllaif
Може вони асоціацію мають? Ми 7 годин стояли в черзі між Румунією і Угорщиною. Був і паспортний контроль і досмотр багажу
Румунія в ЄС, але не в шенгенській зоні. Тому є кордон між Румунією і Угорщиною. Кордонів немає тільки між країнами шенгенської зони
mar_mar 16 марта 2022
Ответ дляAllaif
Може вони асоціацію мають? Ми 7 годин стояли в черзі між Румунією і Угорщиною. Був і паспортний контроль і досмотр багажу
Ні, врни повноцінні члени ЄС, не знаю чому ви так довго стояли.
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляcelebrity
Спеціальна устава про допомогу українцям стосується виключно тих, у кого Польща була країною першого в´їзду. Сенат пропонував поправку устави, яка б надавала такі самі права переселенцям, які приїхали в Польщу через інші країни, але поправка не була прийнята.

Тому, на жаль, якщо ви приїхали через іншу країну отримати pesel і оформити виплати буде неможливо.
Ну от і приплили. Але таких як ми є дуже багато і поляки кажуть, що може зміни будуть. Хоча, це все додаткове фінансове навантаження на Польшу
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляolena38
Напишу. А що робити якщо не дадуть? Я в шоці. Їхати в ту країну,кордон якої перетнули першою? То ж капець повний......
Хоч бери і їдь назад в Україну і знову перетинай кордон. Я в шоці. Ми і так по заправках ночували
Ксюша-говоруша 16 марта 2022
Ответ дляmar_mar
Ні, врни повноцінні члени ЄС, не знаю чому ви так довго стояли.
Але вони не в шенгенській зоні, тому так
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляMama Sofii
Знаю таких людей. Они вернулись на польскую границу вышли и зашли, чтобы получить этот песель сейчас
Жах. Мені через всю Польшу їхати з двійнятами-немовлятами
Vitalena 16 марта 2022
Вам потрібно звернутись в міграційну службу, якщо не помиляюсь (треба уточнити, куда саме), та поставити польський штам. Дуже багато людей взагалі не мають жодного штампу, у кого український паспорт/id і навіть в закордонному не у всіх є штамп, хто перетинав польський кордон. Але про виплати мова взагалі не йде, це тільки для мед забезпечення/школи.
автор Allaif 16 марта 2022
Ответ дляVitalena
Вам потрібно звернутись в міграційну службу, якщо не помиляюсь (треба уточнити, куда саме), та поставити польський штам. Дуже багато людей взагалі не мають жодного штампу, у кого український паспорт/id і навіть в закордонному не у всіх є штамп, хто перетинав польський кордон. Але про виплати мова взагалі не йде, це тільки для мед забезпечення/школи.
Треба спробувати
Ответ длякенгуруша
Для чого саме цей песель?
Что такое песель
Фиона_40 16 марта 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Что такое песель
ИНН. Дает право пользоваться мед, обоазовпнием,работать и соцпомощь
Стразия 16 марта 2022
А я, наоборот, ехала через Польшу транзитом, мне этот песель уже 2 рада предлагали в смс,а мне он не нужен.
злой_Пушистик 16 марта 2022
Интересно, а если человек въехал в Польшу, побыл здесь 2 недели и поехал в другую страну. В Польше не регистрировался. Дадут в той стране код (не знаю как называется) и есть ли там возможность регистрации?