Днём кажется что всё будет хорошо, а вечером внутренняя тревога , истерия ((( Как же надоели все ихние пустые переговоры .
Извините девочки , что то меня накрыло отчаяние.
Ответ дляdi_al_777
Раньше я любила вечера, а сейчас утро. Но не раннее…. И сегодня подумала, что хорошо, что бабушки мои и дедушки не дожили до сегодняшних дней.
Да, это точно. У меня дед прошел войну, был ранен и жил с осколком в ноге, а бабуля была малолетним узником концлагеря, угнана в германию из Киева.
Ответ дляdi_al_777
Раньше я любила. Это сформированная привычка. Теперь 21 день как вы отвыкаете. 21 день формируются новые привычки: бояться, вскакивать при сиренах.
semenkovahka• 16 марта 2022
А я вчера вышла на огород, покопошилась в теплице (вспомнила, что нужно было сделать), и на минуту показалось, что это все был страшный сон! Вот действительно, ощущение сна. А потом вернулась в реальность. Сейчас рассаду нужно сеять, я так всегда жду весны из-за этого, осень люблю это все! А сейчас вообще нет желания, какое-то непонимание нужно ли это все (рассада, огород и т.д.), что будет завтра, послезавтра? И настроение тоже ’качели’. И ночью просыпаюсь по 100 раз и прислушиваюсь...
Inna Medvetska• 16 марта 2022
І мене сьогодні накрило. Вночі чути було вибухи з сусіднього міста.
Знов вечір і знов сирени
Працювати не можу, голова не варить, а треба
Хочу додому вже
Знов вечір і знов сирени
Хочу додому вже
Ответ дляdi_al_777
А в мене свекор помер півроку тому. Дуже всі ми за ним горювали й досі. А сьогодні подумала, добре, що він цього не вже не бачить(
Муркамурковна• 16 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Сійте.. Ви шо!! Буде розсада рости і скоро висадите... Я 6-9 травня завжи огірочки сіяла і вірю, що в цьому році теж посію!
Ответ дляЕвга-9246
Мой папа тоже умер полгода назад. Он родился в Ставропольском крае и считал себя русским. Рада, что он не видит всего этого кошмара
semenkovahka• 16 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Будем живы, буду сеять. Но как иногда накроет меня, что по ним чужие сапоги пройдут... И дело не в огурцах, а в жизнях.... Каждый день вспоминаю слова песни: ’вы полагаете все это будет носиться? - Я полагаю, что все это следует шить’ (простите, что рашеский фильм упомянула).
Ответ дляsemenkovahka
Cійте,
в мене дуже гарно зійшов гострий перечик, не багато , бо голандський гібрид, але вже буду доглядати. Я завжди помідори сіяла на 8 березня, теж псіхувала, що не буду, а глянула на насіння, два нові омріяні гібриди 20 насінинок, ну от треба їх в грунт вже. Завтра/ післязавтра помедитую над ними
Ответ дляsemenkovahka
До речі я теж чомусь цю пісню згадую
semenkovahka• 16 марта 2022
Ответ дляok1904
До речі я теж чомусь цю пісню згадую
Ще я згадую історію про блокадний ленінград, як дівчинка маленька від голоду вже майже вмирала. Але в шпиталі був солдат, який зробив її з ганчірок ляльку, вугіллям намалював очі, губи. І дівчинка почала її обіймати, піклуватись про ляльку і вижила! Вона через неї трималась за життя!
Муркамурковна• 16 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Дивіться, мій будинок в зоні боєвих.. Всі будинки або розгромлені, або напів, або розграбовані... Мій наче ще стояв 11.. Зараз не знаю, але вірю шо стоїть і пофіг на те шо розграбували повністю...вимию, перефарбую стіни, все куплю і посію огірки на 6-9 травня! І поїду в сусідне село, вірю, шо мій любимий дедушка, в якого розсаду купувала.. живий і теплички його.. Блін.. (
Муркамурковна• 16 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Оце я теж вспоминаю.. Кожен день.. Є надія є життя!
semenkovahka• 16 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Дякую за підтримку! 🙏🙏🙏😘😘😘
Муркамурковна• 16 марта 2022
Ответ дляok1904
А я живу надією про подорож в Мелітополь до джерела в с.Терпіння і на Хортицю, в графіку відпусток спеціально взяла цілий тиждень у червні (коли сезон черешень в Мелітополі). От я цим тримаюся.
Я хочу обійняти всіх друзів, які з 27 не виходять на зв язок і які з 13 на зв язок не виходять(((
Ответ дляМуркамурковна
Те саме.
Але в нас сьогодні з Чернігова хлопець зявився на звязку, дуже раді, а знайома дітьми з Харьківської десь в дорозі до родички в Італію, позавчора виїхали з окупованої території, дуже тримала за них кулачки .
З Херсонщини окупованої спілкуємося з нашими друзями (колись всього лиш таксист, потім сімями здружилися), на жаль не можемо допомогти їм продуктами.
Надіємося, віримо, знаємо, що все буде добре, д
Лиш цей рівень в грі треба пройти. Світ змінюється...
Муркамурковна• 16 марта 2022
Ответ дляok1904
Те саме.
В нас одна сім я в Ірпені, не виїхали і нема відомостей, 2 сім ї.. з 27 з Бородянського району.... Інших вивезла і вивезли.... А ще деякі виїхали, але не туди.. Де безопасно, а туди де получилось.. Кароче.. Приводів для панічних атак куча... Але моя неубіваєма надежда живе