В Польше есть магазины Синсей? Ребенку нужно купить кроссовки недорого.
Kapitoshka-4fe1• 17 марта 2022
Ответ дляAlVola
В нашому новоствореному українському класі у більшості дівчаток кеди з Пепко))
Ви звернули увагу, що люди тут не розодіваються дуже як у нас?
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Так, простіше і не в бренди)
Мода трохи торічна, польки люблять блискітки і стрази. Але я обожнюю польську націю, яка нас прихистила, і мені однаково, що вони люблять вдягати. Дай їм боже всього найкращого
Kapitoshka-4fe1• 17 марта 2022
Ответ дляAlVola
Так, простіше і не в бренди)
Так вони суперові. Я маю на увазі, що наших женьщін видно іздалєка