Дівчата, чоловік сьогодні поїхав у воєнкомат стати на облік, бо ж мобілізація. І йому сказали прямо завтра на 9 ранку під воєнкомат. При собі мати двоє трусів, двоє шкпрпеток, бути вдягненим тепло, на третій день видадуть форму. Про чоловіка: 45 років, не служив в армії, зброю в руках ніколи не тримав. Куди його повезуть???
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
конечно, сейчас пойду за беби боксом, а то ему под кроватью небезопасно
В підвал хай перебігає. Хоча, там жінки і діти.
___Nina___• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
угу, каждого прослушивают, вы серьезно?
З чого ви вирішили, що кожного? Наші їх прослуховують, щоб вивідати позиції і інформацію, а рашисти нас прослуховують. Це елементарна техніка безпеки, не казати, де ти є, скільки вас і т.д. А якщо видаси свої позиції і потім щось прилетить, то ще й винуватим зроблять.
Ответ дляСтрекозявка
Столько денег собирали, столько помощи мы получили уже и по сей день все сам купи. Просто слов нет
Так люди забыли, что у нас было до войны, как нас прессовали, какие законы принимались, куда девались все деньги, куда девался ВС. Думают, что с началом войны все изменились… Ага, горбатого могила исправит.
Ответ для___Nina___
я не решила, просто интересуюсь
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляАрабелла.
Чего это? Потому что не хочет,чтоб муж был мясом на убой? Ну блокируйте всех несогласных чеуж
А діти і жінки на убой - це норма? Всюди буде Маріуполь і Харків, чоловіки хай розбігаються подалі?
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляqusik7
Уявляєте, я теж з двома малими дітками у Києві !!! А чоловік на війні !
А чоловік вам що каже з цього приводу? Чого чекаєте?
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляАрабелла.
Удалено администрацией...
А нам насрати на ваше мненіє. Війна, мобілізація, всі чоловіки воюють.
___Nina___• 17 марта 2022
Ответ дляЕлена1265
Та ні, ніхто нічого не забув. Зараз просто пріоритети на деякий час змінилися перед глобальним злом і винищенням української нації. Розберемося з рашистами, а потім можна знову буде боротися з владою за свої права, свободи і корупцією.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляАрабелла.
Ну да,ваши ушли ,пусть и остальные пойдут. Ваши кстати проф. военные?
Ні, не військові. Племінник кадровий офіцер, воює фахово.
Всі йдуть на фронт і ваша незгода безсенсова.
Ответ для___Nina___
На гуманитарке бабло нехилое зарабатывают уже сейчас