rich0311• 19 марта 2022

Вчорашній концерт в Росії.

Бачили в обговореннях, що анансували виступ українських зірок, але яких так і не знайшла. Цікаво Лорак, Лобода виступали?
Виктория1677• 19 марта 2022
Не виступали

Marynet• 19 марта 2022
Лобода ж в списку заборонених наче в рашці
asjaua• 19 марта 2022
Газманов мусив повернутися та кувиркатися бо той туєбень поїхав до Ізраїлю за громадянством, але розуму не вистачило і на питання консула про віру пиздонув що він християнин))
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
А шо повинен був?
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
ото дурне.
Я чесно, не здовувалась, якби вискочила якась ’просто тая’, але вона вже 100 років нікому не цікава.
Горськ• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
А шо повинен був?
Певно,іудаізм
asjaua• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
А шо повинен був?
Ну вони Їсуса за месію не сприймають, вважають його аферистом. в них навіть рік якийсь 6000+

asjaua• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
ото дурне.
Та вони з Білик ти Звєревим взаємозамінні наче трійнята) може хтось з них і пострибав там, але навряд чи хтось щось зрозумів)
Leanna• 19 марта 2022
Лобода живет на Мальте и в раше ее запретили
Olyptica• 19 марта 2022
Известных украинских исполнителей не было, только какой то оперный певец, родом из Одессы (фамилию не запомнила).
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляOlyptica
От паливо
musicgeo• 19 марта 2022
Ответ дляOlyptica
Василий Герелло. У же сегодня новость была о том, что в Ивано-Франковске сняли его звезды с Аллеи звезд
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляГорськ
Певно,іудаізм
А, это так работает? Только своим можно? Тогда рили смешно, на что оно рассчитывало
Olyptica• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
От паливо
В чем? Вы странная, полно обзоров и обсуждений с критикой.
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
А шо повинен був?
Там треба або довести, що ти єврей, здається ,репарація це називається. Або пройти гіюр.
Але моя знайома іудейка казала, що інколи і цього не достатньо.
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Аа, вот чмо позорное. Пусть дальше танцует как собачонка перед хуйлом, так ему и надо. Ишь че захотел
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
Просто Повалій перед війною, щось вякала, що вона нам не пробачить того, що вона 8 років на росії живе. Ми тіп зіпсували їй життя.
Ну і кароліна, теж продажна шкура
Сирень74• 19 марта 2022
Ответ дляOlyptica
Герелло, з Чернівців
MissAmerica• 19 марта 2022
Ответ дляmusicgeo
А кто это вообще?

Сирень74• 19 марта 2022
Щодо Газманова, то мені цікаво, а чого це йому пробачили спробу втечі до Ізраїлю. Хіба що не мають ким замінити.
А Канделакі чули? Мені аж моторошно стало від її ’спітча’, таке лицемірство.
Milka8181• 19 марта 2022
Лобода сказала ’я гражданка Украины!’
Проститэйшэн Лорак сидит молча
Вот гагарина разочаровала, удар в спину, лучше бы она не участвовала этом шабаше. Фу! пусть горит в огне вместе со всеми русскими фашистами
Сирень74• 19 марта 2022
Ответ дляMissAmerica
А кто это вообще?
Оперний співак.
Я така обізнана від сьогодні, бо його зірку демонтували и про це писали на місцевих ресурсах)
А так вперше почула.
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляMilka8181
Лобода сказала ’я гражданка Украины!’
Проститэйшэн Лорак сидит молча
Я ще на спортсменів звернула увагу( Сестри Аверіни -гімнастки. Надіюсь, що це буде кінцем їх кар´єри.
Alika_1• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Обрезание показать?
musicgeo• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Жан Баланюк сегодня обратился к спортивным комитетам о дисквалификации таких спортсменов из спорта.
Milka8181• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
я смотрела буквально пару моментов
jannjann77• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
Но он же не мог сказать неправду. Расеяне не врут.
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляAlika_1
Обрезание показать?
Ну майже. Документи старі, що в тебе мама/бабуся були євреями. Наш Зеленьський до речі теж має право на репарації.
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляMilka8181
я смотрела буквально пару моментов
Я теж. Але в інсті підписана на наших гімнасток і інших спортсменів, а вони викладали скріни і свої емоції від побаченого(
asjaua• 19 марта 2022
Ответ дляjannjann77
Та врут шо дышат. Просто он тупой)