Бачили в обговореннях, що анансували виступ українських зірок, але яких так і не знайшла. Цікаво Лорак, Лобода виступали?
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
Газманов мусив повернутися та кувиркатися бо той туєбень поїхав до Ізраїлю за громадянством, але розуму не вистачило і на питання консула про віру пиздонув що він християнин))
А шо повинен був?
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
ото дурне. Я чесно, не здовувалась, якби вискочила якась ’просто тая’, але вона вже 100 років нікому не цікава.
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляOlyptica
Известных украинских исполнителей не было, только какой то оперный певец, родом из Одессы (фамилию не запомнила).
От паливо
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляГорськ
Певно,іудаізм
А, это так работает? Только своим можно? Тогда рили смешно, на что оно рассчитывало
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
А шо повинен був?
Там треба або довести, що ти єврей, здається ,репарація це називається. Або пройти гіюр.
Але моя знайома іудейка казала, що інколи і цього не достатньо.
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Аа, вот чмо позорное. Пусть дальше танцует как собачонка перед хуйлом, так ему и надо. Ишь че захотел
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
Та вони з Білик ти Звєревим взаємозамінні наче трійнята) може хтось з них і пострибав там, але навряд чи хтось щось зрозумів)
Просто Повалій перед війною, щось вякала, що вона нам не пробачить того, що вона 8 років на росії живе. Ми тіп зіпсували їй життя.
Ну і кароліна, теж продажна шкура
MissAmerica• 19 марта 2022
Ответ дляmusicgeo
Василий Герелло. У же сегодня новость была о том, что в Ивано-Франковске сняли его звезды с Аллеи звезд
А кто это вообще?
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляMilka8181
Лобода сказала ’я гражданка Украины!’
Проститэйшэн Лорак сидит молча
Вот гагарина разочаровала, удар в спину, лучше бы она не участвовала этом шабаше. Фу! пусть горит в огне вместе со всеми русскими фашистами
Проститэйшэн Лорак сидит молча
Я ще на спортсменів звернула увагу( Сестри Аверіни -гімнастки. Надіюсь, що це буде кінцем їх кар´єри.
jannjann77• 19 марта 2022
Ответ дляasjaua
Но он же не мог сказать неправду. Расеяне не врут.
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляAlika_1
Обрезание показать?
Ну майже. Документи старі, що в тебе мама/бабуся були євреями. Наш Зеленьський до речі теж має право на репарації.
Правди сила• 19 марта 2022
Ответ дляMilka8181
я смотрела буквально пару моментов
Я теж. Але в інсті підписана на наших гімнасток і інших спортсменів, а вони викладали скріни і свої емоції від побаченого(