Эфир от 20.03.22 в 21:15, канал 24.
Арестович обьяснил заявления по поводу вступления(невступления) в НАТО.
Invictusgirl• 21 марта 2022
Ответ длязолотая осень
Як, як - отак. Голова в неї, щоб в неї істи і все. Я б на вибори пускала тільки після здачі тесту на IQ чи ще щось подібне.
Тест на iq был пройден в 2019
Результаты неутешительные
Но танцы на граблях,по всей видимости,будут продолжаться.
Результаты неутешительные
Mira29-c3c3• 21 марта 2022
Ответ длязолотая осень
Та який там тест,там картинки з фб рулять .
Elina Zorina• 21 марта 2022
Ответ дляsvetac
наш народ и такого может выбрать :(((
Це точно...
Я вже не здивуюсь нічому, навіть якщо Тіну Кароль виберуть....
золотая осень• 21 марта 2022
Ответ дляMira29-c3c3
В мене родичка дуже гнівалася, що почали заняття для школярів під час війни. То нехай сидять і тупіють? ?? Там завжди трохи що, то нащо воно нам? нащо дітям оцим голови забивати? і т.д. Як тільки щось стосується навчання, одразу істерики. Мля, ну як можна не розуміти, що освіта - це дуже важливо? Я в шоці з нарІду: їм би тільки спати, жрати та розважатись...
Ответ длязолотая осень
А ви видно зі свого досвіду. Самі школу прогуляли??
наріду ...

золотая осень• 21 марта 2022
Ответ дляPmB
наріду ...

Мудрий нарІд - це мем. Добре, що ви змогли яд випустити, рада за вас.
Ответ дляPavelolka
А в чем бальзам? Нас в НАТО и до войны не брали, не заметили? А война началась. Это все нарисованные предлоги: денацификация, нейтральная зона и пр. Путина нужна Украина в качестве белораши. Нет - стереть с лица земли. Вы видите, что нас выгоняют из наших домов? На востоке - обстрелами, в оккупированных территориях уже есть случаи депортации. Нас как нацию уничтожают.
да, нато - это просто чухня для недумающего населения РФ
золотая осень• 21 марта 2022
Ответ дляPmB
А вы свой аккумулируете вижу. Крепитесь.
А вы, я вижу, из этих: голова, чтоб ею есть ))), раз так вас корежит.
Ответ длязолотая осень
Я все дочке объясняю ’когда ты не учишься - ты играешь на руку врагу’. Похоже нужно и некоторым взрослым это объяснять
Mira29-c3c3• 21 марта 2022
Ответ дляmari_klim

Жесть какая-то
Видела одноклассница младшего такое постила. Но взрослые тетки - это диагноз...
Не читали коменти від нашої прекрасної половини?Там йому оди співають і співають .
Порадниці, яке має значення ким та чим чоловік був ДО війни. Важливе,що він робить ЗАРАЗ. Мені однаково який у нього світогляд, мені однаково на його минуле. Мені не однаково, як він бʼється за перемогу. Погляньте як війна все розставила по поличцям, у кого було гниле нутро, так воно вилізло на білий світ. А хто справді любить Україну, той бʼється за неї на передовій фронту, у тилу, в дипломатії, освіті, медицині. Чоловік доказав свою відданість країні.
Неужели НАТО (читай США) реально может до такой степени бояться рашки?
Я бы даже подумала на договорняк какой что ли, но: а нахрена НАТО еще бОЛьший геморрой в виде увеличившейся за счет Украины параши? Это ж уже пол СССР.
Но тем не менее в НАТО от нас отбиваются руками и ногами, в ЕС тоже. Я хз короче чего ни ждут. Чтобы мы убились друг о друга что ли? Всех в расход? Ну ок, а это то им зачем?