МДТ• 21 марта 2022

А ну, хто знає, чи можуть біженці

евакуюватись на окуповані території? Який в цьому сенс?
Жужa• 21 марта 2022
Евакуація взагалі це переміщення в більш безпечне місце. якщо для вас окупована територія це більш безпечне місце, то можно вважати, що ви евакуювалися
автор Майстерня домашнього текстилю • 21 марта 2022
Ответ дляЖужa
Ні, я як раз в окупації, і вчора в нашому місті з´явились біженці з Маріуполя, вони кажуть, що їх колону розвернули перед Запоріжжям. Але ніде немає цієї інформації. В нас тут відносно спокійно, але орки нагліють, сьогодні вже їздили з гучномовцем і давали наказ здати зброю і набої.
Жужa• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Орки це роблять навмтсно. А куди дітися людям, які виїхали з Маріуполя?
Ответ дляЖужa
Я не про те, куди дітись, а про те, що вони кажуть те, що не підтверджується. Я в Генічеську, тобто їхня колона профігачила 250 км від Запоріжжя.
irina _d• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, странно довольно. Бердянск я ещё понимаю, там же от Мариуполя км 70-80. А через нашу территорию ехать в Геническ довольно странное решение
Ваш психолог• 21 марта 2022
Є в Маріуполі райони,які відрізані (всі мости через річку там підірвані і розбиті вщент дороги +в завалах у вигляді чималих за розміром шматків бетонних плит тощо)
То там тільки один напрямок -ДНР і рос.напрямок далі по курсу.
І самі ті райони/мікрорайони вже суцільний пустир.
То у людей вибір -або повільно вмирати на руїнах серед пустирю,або рухатись в єдиний можливий бік.
Деякі по морю йшли в бік України,але і там орки по дорозі +міни на узбережжі.
І не всі мали можливість навіть пройти до моря,щоб рухатись вздовж берега по морю.
А орки ’люб´язно’ пропонували вивіз автобусами.Начебто,в Росію.Але більшість висадили в ДНР,хоча хтось дістався і Таганрогу,і Ростову ,і далі.
Але то ті,хто родичів там мав і міг адресу назвати .
Ответ дляirina _d
Вот-вот, я ще прочитала кілька повідомлень з інших громад, що не в окупації, там влада попереджає, не брати до себе нікого, а направляти в сільраду чи до тро, а там вже вирішать їх долю. І шось мені дуже підозріло стало.
Ответ дляВаш психолог
Вони кажуть, що їх розвернули прямо перед Запоріжжям, але цього не було, ніхто нікого не завертав.
irina _d• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Похоже, очередная картинка для рос ТВ готовится
Ответ дляirina _d
Да(( схоже на те.
Olga- da52• 21 марта 2022
Не совсем поняла ваш вопрос. Беженцы- это те, которые уехали за пределы страны. При чем здесь окупированные территории?
олябабич• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
а на каких автобусах ?
вы видели кто их вообще эвакуировал ?
кто организатор ?
наша сторона ?
Татьяна@..• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да их разворачивают и не дают права выбора. Просто вывозят под дулом автоматов
Ответ дляолябабич
а на каких автобусах ?
вы видели кто их вообще эвакуировал ?
кто организатор ?
наша сторона ?
На своїх авто. У нас тут сєрдобольні порозбирали по домам.
Ответ дляТатьяна@..
Де є така інформація? Всі кажуть, що колона доїхала до Запоріжжя. Це лише сьогодні розстріляли автобус.
олябабич• 21 марта 2022
может нужно сообщить в Телегамме чат бот ?
irina _d• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Думаю, они не ехали на Запорожье, а через Мелипополь к вам сразу
Жужa• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В телезі писали, що були і свійськи авто, які теж попали під обстріл, постраждали діти
Ответ дляолябабич
Та, оце мені тільки зараз на думку спало, в стресі мозок туго соображає. Ми ще й в жопі географії. Я лише зараз зрозуміла, а куди собствєнно вони приперлись, іще тиждень і харчів не буде зовсім, буде така сама гуманітарна катастрофа, як і в Маріуполі.
artushik• 21 марта 2022
Якщо люди рятують дітей, то мають використати шанс бігти хоч куди. Далі будуть никатись у більш безпечному місці. То сидячі в теплі гарно розмірковувати, куди і як вони мають йти з патріотичними піснями. Хай вивозять дітей і старих, далі розберуться.
Ответ дляЖужa
Позавчора?
Ответ дляartushik
Не питання, наші люди їх прийняли, але мозок, хоч і в стресі, але аналізує, якого бена було їхати 250 км аж в Генічеськ? В зажопинск, де їжі практично немає.
Жужa• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Позавчора?
А ні, перечитала. Тільки автобуси сьогодні
Ответ дляЖужa
От, а позавчора було спокійно, всі собі їхали і приїхали, куди треба, ніхто нікого не завертав.
artushik• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не знаю. Але рятуючись будеш бігти хоч куди. Аби діти вціліли.
Ваш психолог• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Знаю,що сьогодні обстріляли декілька приватних машин.Інших розвернули.
Це в районі Пологів було.
Ваш психолог• 21 марта 2022
Ответ дляолябабич
а на каких автобусах ?
вы видели кто их вообще эвакуировал ?
кто организатор ?
наша сторона ?
Люди їхали приватними машинами,об´єднавшись в ’колонну’
Ответ дляВаш психолог
Це в районі Пологів було.
За сьогодні знаю, так, але ті в нас з учора, тобто завернули їх позавчора. Я вже схиляюсь до того, що то не біженці, а підставні лиця(((
Татьяна@..• 21 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я неправильно написала, не разворачивают автобусы, а в городе, кто сам не может выехать, увозят, рашисты свой гумкоридор делают в сторону лнр, днр...
Это в телеграмме писали.
Ответ дляТатьяна@..
Это в телеграмме писали.
Про це я знаю, так, є таке. Але везуть не сюди, а в стороно ордло, ростова і далі.