Wind99• 21 марта 2022

Кому война,а кому и мать родная. многоразовые прокладки по 100 грн/шт

Товарищи, это же капец . Искала прокладки , на пром.юа полно тканевые многоразовые по 100 грн штука , по 400 грн за 3 шт ! И на олх этого хенд мейда полно ! Но разве можно на таком спекулировать ?? Такие цены откуда ,просветите ??
ok1904• 21 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Дефіцит прокладок тимчасовий на тлі ажіотажу та тимчасовому припиненні роботи деяких магазинів. Крім того логістика більше 2 тижнів не працювала, не будо не відвантажень, ні перевезень. Тиждень-два і все буде в наявністі у більшості регіонів.
Згодна

Мама Павлика• 21 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Сумнівне питанння. Адже під час прання використовується хімія, яка забруднює навколишнє середовище.
я теж так вважаю ) Але був період помню, навіть тут на форумі декілька днів дівчата гуділи по причині цих прокладок. Вираховували всі + та -
Це якщо вже зовсім жити по максимуму приближено до природи, купатися в річці і прати в воді з попелом тоді можна користуватися такими прокладками, щоб вже зовсім, зовсім єкологічно ) але тоді вже краще моху в труси напхать, бо навіть і ці багаторазові прокладки засмічують навколишне середовище...
Одним словом фігня, на якій хтось намагається в цей страшний час знову зробить гроші
Апель-синка• 21 марта 2022
Ответ дляДарьюшка555
Девочки, кому нужно отправлю одноразовые!
По цене аптеке и магазина!
Оплата по чеку!
А тампонов Facelle нет случайно, они в Ватсонсе продавались, по 32 штуки в коробке.
Дарьюшка555• 21 марта 2022
Ответ дляАпель-синка
Только котекс есть разные ))
Стасько• 21 марта 2022
боже, як добре, що я користуюсь менструальною чашею і мене ця тема зовсім не обходить
Апель-синка• 21 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
І що з ними робити? Прати? Чи ті вкладиші одноразові?
вспомните, как раньше ’подгузниками’ считали кусочки марли, которые детям под пеленку наматывали. я застала. памперсы тогда только-только появились, были страшно дорогие и продавались в аптеках поштучно. а до этого марлю кусками резали и наматывали между ножек в несколько слоёв, а-ля трусики. так меньше пеленки при покаках пачкались
yumana• 21 марта 2022
Они так и стоили, а то и дороже на 5-15 грн.
Апель-синка• 21 марта 2022
Ответ дляДарьюшка555
Только котекс есть разные ))
нашла в Ужгороде интернет магазин, завтра позвоню спрошу у них, есть ли в наличии. по ходу, да, торгуют полным ходом
Toonika• 21 марта 2022
Ответ дляWind99
Честно ??? Не знала этого. Просто ,увидела и была шокирована .
Да, давно их не смотрела, но были они не дешёвыми, и разными, по слоям , наполнению и цене

Kirkaaa83• 21 марта 2022
Ответ дляСтасько
Аналогично, купила сдуру 3 штуки, видать не зря)))
Дробот И.• 22 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Херня. Труси прати, вкладиші прати. Так в чому зручність? Чи там якась інша фішка?
Економія, от і вся зручність.