МДТ• 23 марта 2022

Чорнобаївка 9? Чи шо?

Виктория_1807• 23 марта 2022
Да! На Тсн уже выложили.
Мазохизм - дело добровольное

Элирия• 23 марта 2022
Чтоб они все по очереди туда зашли.
Пусть этот сериал будет минимум серий на 30
автор Майстерня домашнього текстилю • 23 марта 2022
Ответ дляВиктория_1807
Да! На Тсн уже выложили.
Мазохизм - дело добровольное
Мда.... Шось ми про них не знали))
BigSize_• 23 марта 2022
Ответ дляЭлирия
Чтоб они все по очереди туда зашли.
Готова смотреть хоть 200 серий.
Sergeevna-a227• 23 марта 2022
9 раз???!!!!
Элирия• 23 марта 2022
Ответ дляBigSize_
Готова смотреть хоть 200 серий.
На 200 не хватит амуниции
Ответ дляBigSize_
Готова смотреть хоть 200 серий.
Санта-Барбара 2.0
BigSize_• 23 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Санта-Барбара 2.0
А ведь я в детстве смотрела СБ))
соняшка• 23 марта 2022
Ответ дляSergeevna-a227
9 раз???!!!!
наверное решили уже самоликвидироваться

Lisa_Y• 23 марта 2022
Птічку жалко (с)
vihola• 23 марта 2022
А вони там самі гинуть, чи привозять техніку і втікають?
Ответ для vihola
Загиблі є.
Леннешка• 23 марта 2022
Может у них навигатор такой?))
Хочешь не хочешь, а все пути в чернобаевку
Xue• 23 марта 2022
То наше щастя, що північне і південне прикордоння - доволі депресивні регіони без особливої інфраструктури. В них і вибору особливого немає (гарних доріг, мостів через Дніпро, аеродромів).
Tanaqa• 23 марта 2022
Може я в танку, хоч і постійно моніторю новини, але не розумію, що за прикол з Чорнобаївкою?
Басина• 23 марта 2022
Жужa• 23 марта 2022
Англійська розвідка вже повідомила,що рашка повивозила вже всю вцілілу техніку з Чорнобаївки.
Lisa_Y• 23 марта 2022
Удалено администрацией...

...lana• 23 марта 2022
Ответ дляLisa_Y
Удалено администрацией...
А должны об этом знать?
ALENAelka• 23 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Птічку жалко (с)
да, Чернобаевской птицефабрике каюк(
Жужa• 23 марта 2022
Ответ дляTanaqa
Аєродром під Херсоном, дуже зручна точка концентрації літаків та гвинтокрилів. Наша артилерія вже 9 раз розбомбила техніку, яка там знаходиться. Такий собі серіал вийшов
Vera83• 23 марта 2022
Задрали уже новостями про Чернобаевку(я уже сомневаюсь что это правда), лучше пусть расскажут сколько людей из драмтеатра в Мариуполе удалось спасти из завалов
Lisa_Y• 23 марта 2022
Ответ для...lana
А должны об этом знать?
Конечно, как им еще в ад попасть?
Ответ дляXue
Вони ж самі розбомбили аеродроми, отой один залишили, распіzдяї кончені, воювать толком не вміють. Прикол був у нашому Генічеську в 14 році, тут теж було окупації, у рашистів був план місцевості якогось там кучерявого року, де було вказане розташування аеродрому. Короче, висадився десант на той аеродромі, а там уже років 20 кіз пасуть. Вони ще тоді воювать не могли.
Tanaqa• 23 марта 2022
Ответ дляЖужa
Аа, дякую за інформацію)) Наші молодці.
БогдаРуся• 23 марта 2022
я вже сумніваюсь що то правда! ну не можуть бути вони настільки тупими!
чаревна• 23 марта 2022
Да! ВСУ молодцы!
Ответ дляБогдаРуся
Тупой і іще тупєє. Там все впирається, що їм більше ніде накопичувати техніку. Їх гонять вперьод, а мозгів не хватає, щоб сказати командуванню слово поперек.
КВІТКА-6965• 23 марта 2022
Ответ дляVera83
+1000.