Ответ дляВиктория_1807
Да! На Тсн уже выложили.
Мазохизм - дело добровольное
Мда.... Шось ми про них не знали))
Ответ дляBigSize_
Готова смотреть хоть 200 серий.
Санта-Барбара 2.0
Ответ для vihola
А вони там самі гинуть, чи привозять техніку і втікають?
Загиблі є.
Ответ дляTanaqa
Може я в танку, хоч і постійно моніторю новини, але не розумію, що за прикол з Чорнобаївкою?
Аєродром під Херсоном, дуже зручна точка концентрації літаків та гвинтокрилів. Наша артилерія вже 9 раз розбомбила техніку, яка там знаходиться. Такий собі серіал вийшов
Ответ дляXue
То наше щастя, що північне і південне прикордоння - доволі депресивні регіони без особливої інфраструктури. В них і вибору особливого немає (гарних доріг, мостів через Дніпро, аеродромів).
Вони ж самі розбомбили аеродроми, отой один залишили, распіzдяї кончені, воювать толком не вміють. Прикол був у нашому Генічеську в 14 році, тут теж було окупації, у рашистів був план місцевості якогось там кучерявого року, де було вказане розташування аеродрому. Короче, висадився десант на той аеродромі, а там уже років 20 кіз пасуть. Вони ще тоді воювать не могли.
Ответ дляБогдаРуся
я вже сумніваюсь що то правда! ну не можуть бути вони настільки тупими!
Тупой і іще тупєє. Там все впирається, що їм більше ніде накопичувати техніку. Їх гонять вперьод, а мозгів не хватає, щоб сказати командуванню слово поперек.
КВІТКА-6965• 23 марта 2022
Ответ дляVera83
Задрали уже новостями про Чернобаевку(я уже сомневаюсь что это правда), лучше пусть расскажут сколько людей из драмтеатра в Мариуполе удалось спасти из завалов
+1000.