Знайома не може дозвонитися до чоловіка, вже кілька днів нема зв’язку, плаче , що його більше нема. Заспокоїти її не можливо, починає відразу проклинати тих чоловіків, які вдома, якщо всі то всі. Вона вже не спить сутки , п’є тільки каву. Двоє дітей( Сьогодні я маю з нею зустрітися, не знаю, як себе вести, іти мушу.
Виктория1104• 23 марта 2022
Ничего не говорить, просто обнимите ее и если можете возмите детей погулять, может она поспит в тишине
Мария Маша Мария• 23 марта 2022
Просто слушайте ее, соглашайтесь. Пусть плачет, не успокаивайте, просто слушайте