Дівчата,підкажіть,будь ласка,чоловік фоп 1 гупа,минулого року в зв´язку з карантином був звільнений від сплати податків,єсв платив з липня по грудень,в звіті так і записав,а тепер нам кажуть звіт не прийнято,треба було писати,що платив весь рік ....ви писали,що платили єсв весь рік?
Наталья-5c9d• 24 марта 2022
Я заповнювала тільки з червня по грудень, звіт прийнято. Але стаж зарахований теж з червня по грудень
Юлия Крамарева• 25 марта 2022
Ответ длялера 08
Ми в звіті в рядку де вказують час перебування на єдиному вказали весь рік,так і є,а в рядках де сплати по єсв поставили прочерки за ті місяці в яких ми не платили через карантин.написано,що не відповідає рядок 8 з оплатами,тобто ми мали заповнити,що платили?
Ви ставили прочерки в рядку 9 графи 2?можливо спробуйте поставити 0.00,в графі 3 пишіть 22.00