J_u_l_i_e_t• 24 марта 2022

Польша - Испания. автобус.

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, есть ли из Польши автобусы на Валенсию (Испания). Волонтерские, рейсовые, любые. Если да, то с какого города.
seni4ka• 24 марта 2022
Знаю, что моя родственница жила в польском лагере а потом с волонтёрами автобусом уехали в Испанию. К сожалению, это вся моя информация.
Sit Tight• 24 марта 2022
Flixbus для примера 26.03 - 27.03 с одной пересадкой.
Вариантов достаточно, но все будут долгие.
vikahma09• 24 марта 2022
Ответ дляseni4ka
Да. PTAX EKPO лагерь.. У них сейчас открылся автовокзал Европа. Были и на Испанию автобусы.Волонтерские. Варшава.
Zoya_1988• 25 марта 2022
Вот на сегодня был вариант
Можно узнать по номеру будет ли следующий
Zoya_1988• 25 марта 2022
‼️ ПОЛЬЩА- ІСПАНІЯ ‼️
27 березня

‼️ БЕЗКОШТОВНИЙ АВТОБУС Польща-Іспанія (Малага) ‼️
без допомоги з поселенням
Краківець (Польща) – Malaga (Andalucia, Іспанія)

З Іспанії виїжджає великий автобус та мікроавтобус із гуманітарною допомогою від асоціації пожежників Іспанії. 27 березня вони будуть вже на кордоні Польща-Україна.
Автобус безкоштовний. Цього разу беруть тільки тих, хто має де жити.
Можуть висадити в інших містах за маршрутом руху (Аліканте).
В автобус пускатимуть з тваринами (кішками, собаками), з внутрішніми паспортами України також.
Через тиждень знову буде автобус та мікроавтобус і цього разу планують надавати допомогу з наданням тимчасового житла. Можна записуватися і на наступний рейс.
Телефон для контакту: +34664790732 Володимир (WhatsApp, Viber, Telegram)

#іспанія