Пожалуйста жалуйтесь на этот пиздец
antoninalav• 27 марта 2022
Сволота((( пишуть про ракетний удар пр Луцьку вчора. Наші збили 3 ракети, ніщо до Луцьку не прилетіло. А вони там радіють
В правом верхнем углу три точечки, выбираете ’report’, потом ’other’ (или тоже самое на русском) и пишите что то типа ’канал несёт угрозу целостности и безопасности Украины, призыв к убийству украинских граждан’ и отправить (’report’).
Ответ дляantoninalav
Да там пиздец творится ! И почти 7 тыщ подписчиков. Надо блокировать, раэскидайте пожалуйста по группам куда можете!
ShopEngland• 27 марта 2022
Можно пожаловаться в эти боты
Кибер Армия
STOP Russian War @stop_russian_war_bot
Кибер Армия
STOP Russian War @stop_russian_war_bot
Ответ дляShopEngland
Можно пожаловаться в эти боты
Кибер Армия
STOP Russian War @stop_russian_war_bot
Кибер Армия
STOP Russian War @stop_russian_war_bot
Дякую!
Ответ дляVillaruel
Будто 7 тыщ подписчиков сразу изменят свое вероисповедание после блокировки паблика😂 Нуну😂
Вы можете не жаловаться , если не понимаете зачем это делается. Как минимум люли не будут читать эти гавно-новости.
Ответ дляmalva08
Поскаржилася. Ви бачили, вкрали з музею форму німців-фашистів і кажуть, що то наші бандерівці в ній воюють
Я ж кажу там дири в головах
Поки ви скаржилися, я пару роликів подивилася. Про родину яку обстріляли. Подивіться відео там, де хтось біжить і зустрічає жінку, яка каже, мовляв там далі десь моя дочка, вона також поранена. І стоїть собі спокійно далі. Коли цей хтось підбіг до батька пораненої дитини, то він також стояв спокійно , поки дитина лежала ззаду нього і зацікавлено споглядала за зйомками.
Як в таке можна вірити? Потім ця ж родина і головна актриса Алеся, піддакує на питання, ’’хто стріляв? нацики?’’ А головне, що ’’нацики’’ проганяли їх геть українською мовою.