На час воєнного часу правило «заборона пошуку та пропозиції ліків» скасовано. У цій темі можна шукати або пропонувати ліки, а також продукти та корм для тварин.
Звертаємо Вашу увагу на те, що адміністрація сайту не несе відповідальності за надану інформацію, яка повністю лежить на авторах пропозицій.
Дарьюшка555• 31 марта 2022
Ответ дляnatapril
Гидазепам есть возможность купить?
Я покупала,рецепт не спрашивали
Дарьюшка555• 31 марта 2022
Ответ дляnatapril
Эх, я с прошлым заказом не догадалась Вам заказать.
С утра в личку напишу.
Хорошо ❤️
Дарьюшка555• 01 апреля 2022
‼️друзья все кто пишет почему я не могу оплатить при получении??? Вот вы сами подумайте ! Я уже отправила больше 70 заказов , могу ли я за свои деньги тут все покупать каждому и отправлять??? Ну будьте людьми , 21 век на дворе , везде работают терминалы и у всех есть онлайн банкинг! При желании можно найти возможность чтоб перевести деньги !!! Не тратьте мое время , я лучше вместо этих объяснений куплю лекарство кому оно реально необходимо ! И не нужно мне писать чтоб я вошла в ваше положение , ВОЙНА пришла в каждую семью ! ‼️
Девочки, текст не мой!
Но он так подходит ко мне !
Очень много получаю смс о наложенном, или может я не права ?
Девочки, текст не мой!
Но он так подходит ко мне !
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляnatapril
Гидазепам есть возможность купить?
Сьогодні запитаю вам відпишу в приват.
Ответ дляДарьюшка555
Девочки, текст не мой!
Но он так подходит ко мне !
Девочки, текст не мой!
Но он так подходит ко мне !
Я відмовляю у наложеному платежі. Я витрачаю час, нічого не беру за свої послуги, стою в чергах, часто викупляю ліки за власні гроші і потім люди перераховують на карту уже по чеку. А що, якщо люди не заберуть? А що, якщо у той регіон прийдуть бойові дії? Хто мені відшкодує втрачене? Дивно, коли люди цього не розуміють і ображаються...
Дарьюшка555• 01 апреля 2022
Ответ дляandronata
Согласна с Вами!!!
masheri000• 01 апреля 2022
Якщо комусь треба, тироксин 100мг купила 1 зайву, бо вчора давали 1 в руки.
Ціна по чеку 106грн (куплена в фармако)
Всім доброго дня!
Замовлення ліків по 1 коп. через Нову пошту.
(first_aid)Liki24 завезли в Україну велику кількість ліків як гуманітарну допомогу. Більшість гуманітарки ми вже направили до лікарень та госпіталів, але оскільки від війни страждають мільйони людей у всіх куточках країни, то вирішили частину ліків поширювати безкоштовно всім українцям, хто їх потребує, незалежно від того, хто де живе. Ось лінк на сайт, де можна замовити ліки –
Їх доставлять на Нову пошту. Асортимент ліків щодня розширюватиметься в міру розвантаження. Якщо тобі, твоїм друзям чи близьким потрібні ліки – користуйся сервісом без сорому, це допомога всьому українському народові.
ksunja2006o• 01 апреля 2022
Добрий вечір. Є можливість купувати препарати на западній України й відправляти в місця, де працює нова пошта, або Укрпошта. В кого є потреба - звертайтеся
Виктория_1807• 02 апреля 2022
Ответ дляandronata
Да какой наложенный платёж может быть? Вы тратите свое время и силы, ни копейки не зарабатывая. Честно - народ просто охамел.
Ответ дляВиктория_1807
Окрім часу і сил ще і палю бензин, бо бігаю по всім аптекам і відкрите єдине відділення НП на другому кінці міста. А ще тягаю з собою двох дошкільнят. Я не скаржусь, це мій вибір, так роблять зараз сотні людей, кожен свій вклад вносить в допомогу країні і людям. Просто на наглість вже не реагую, адекватних і вдячних більше.
Девушка_Бонда• 02 апреля 2022
Потрібно для дитини:
- спрей Назонекс 140 доз (зелений)
- мазь Дефлагілова в ніс
Обійшла в місті всі аптеки, ніде немає навіть в залишку(
- спрей Назонекс 140 доз (зелений)
- мазь Дефлагілова в ніс
Ответ дляДевушка_Бонда
Потрібно для дитини:
- спрей Назонекс 140 доз (зелений)
- мазь Дефлагілова в ніс
- спрей Назонекс 140 доз (зелений)
- мазь Дефлагілова в ніс
Назонекс у нас э, а ось мазі немає. Можливо у когось є і те, і інше. Якщо ні, то Назонекс можу купити і вислати з оплатою по чеку.
vrednyulya• 02 апреля 2022
Здравствуйте. Девочки, есть кто с Нивок (Салютная, Щербаковского) или Академ ( Чернобыльская)? Помогите купить 10 уп. лекарств Амигрен фирма только Tabula vita и выслать нп. Оплачу и время Ваше. Спасибо
Marmel@dka• 02 апреля 2022
Можливо комусь потрібні сильні обезболюючі препарати, купували для хворої, залишилися (.
Ціна вказана на фото, нижче чим купували в аптеці. Відправити зможу Новою поштою або Укрпоштою за рахунок отримувача
Marmel@dka• 02 апреля 2022
І ще є дуже сильний препарат, який відпускається лише по рецепту, рецепт виписали, препарат придбали, але вже був не потрібний ((((. Є навіть чек
Ответ дляRyhlik
Всім доброго дня!
Спасибо вам огромное за наводку!
Заказала для бабушки препарат, который помогает после химии. Доставка у них пишет укрпочтой, 79 гривен, но это все ровно в половину дешевле, чем лекарство. Спасибо!!
Ксюша.......• 03 апреля 2022
Ответ дляmasheri000
Ціна по чеку 106грн (куплена в фармако)
а вы из какого города?
masheri000• 03 апреля 2022
Ответ дляКсюша.......
а вы из какого города?
Львів, але вже завезли в аптеках , можна купити практично в будь якій аптеці