Immelstorn• 28 марта 2022

Абрамовича вроде как пытались отравить

Увидела в новостях только что.
Пропало зрение, лечили в Турции
К чему-бы это?
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Посмотрите расследование Навального) особенно как он звонил своим отправителям , выдавая себя за кого то из гос органов. Это все смешно и грустно
Та ну их, там никому веры нет. В том числе Навальному.

Марьери• 28 марта 2022
happy camomile• 28 марта 2022
Ответ дляИрина 789
А когда у них Ютуб отключат, Вы случайно не в курсе?
Крупных блогеров по-моему уже.
Миззери• 28 марта 2022
Ответ дляMy_everything
Ну травить это фирменный стиль путлера. В новость верю. Писали про конфликт с Шойгу. Шойгу пропал. Все правда. Что-то не поделили с Абрамовичем. Может денег на войну не дал.
Зеленский просил не вводить санкции к Абрамовичу , видимо что бы тот способствовал в переговорах принять нашу сторону , возможно за это и отравили

Теперь начнут пытаться на нас повесить это отравление
Galyna1211• 28 марта 2022
Ответ дляLenusikkuz
Вже спростував Подоляк цю новину.
Тобто Белингкет, Гардіан, ВолСтриДжорнал і Христо Грозів збрехали? Якщо чесно, то я Белингкету вірю більше за Подоляка. Але то таке. Зараз взагалі вже нікому не можна вірити.
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляMarka34
Есть инфо на Украинской правде
я в куче каналов видела, но то ж такое. вчера писали, что какой-то дерутат отравлен, а сегодня оказалось, что здоров.
Xue• 28 марта 2022
Ответ дляИрина 789
Монетизацию, вроде ж, отключили. Вой на болотах стоит по этому поводу.
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляinspired
Там якобы не только его пытались отравить. Переговорщиков. Но хз, может через пару часов напишут, что это неправда.
1) То було 3 березня.
2) Офіс през-та сказав, що всі працюють в звичному режимі
Миззери• 28 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
Типу логічного списати на наші біолабораторії, і таки чином розв´язати собі руки для застосування хім/ зброї.
Может и так

sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляinspired
Трусы? Стесняюсь спросить подробности
ну так непомітно
Миззери• 28 марта 2022
Ответ дляKahrhfu
Это ж каким надо быть отбитым на голову что бы такое утворить? Думаю совсем не Абрамович цель. А наши.
Думаю как раз Абрамович цель
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляQney
Или, что это мы. Давно ничего нового не придумывали о нас.
Тааа, сдался нам тот абрамович чтоб его травить. Уже б замахивались на другую кандидатуру.
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляGalyna1211
Первый раз что ли? Грозеву веры точно нет.
Elina Zorina• 28 марта 2022
Ответ дляGalyna1211
Це смішно, бо гучних справ про отруєння в нас нема. А от за руснею довгий список тільки відомих: Литвиненко, Скрипалі, Еміліан Гебрєв, письменник Биков, журналіст Кара-Мурза, Навальний, ще думаю справа з Ющенко також сюди, мера Праги намагались отруїти. Це тільки гучні справи.
Мені чомусь Ющенко одразу на думку прийшов,якраз була помаранчева революція і після того його отруїли зі складними наслідками для обличчя .
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
1) То було 3 березня.
Дурдом. Сегодня читала. Что ж они постят старое?
Ирина 789• 28 марта 2022
Ответ дляXue
За февраль они получили.
COTTONNAJA• 28 марта 2022
рубрика нормасик кто ж отравит держателя кремлевского общака разве что сам, нехрен самогонку с метанолом хлебать, чай не нищеброд, хоть и русский
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляinspired
Сама в шоці була. Я взагалі дурію від тих назв новин.
Pavelolka• 28 марта 2022
Bellingcat: Троє учасників російсько-українських перемовин 3—4 березня виявили симптоми отруєння хімічною речовиною. Це були нардеп Рустам Умеров, російський олігарх Роман Абрамович та ще один російський бізнесмен. Раунд перемовин відбувся увечері 3 березня близько 22:00 на території України.

• Пізніше, тієї ж ночі, усі троє вирушили до Києва і відчули перші симптоми — запалення очей та шкіри, а також сильний біль в очах. Симптоми не вщухали до ранку. Наступного дня група перемовників вирушила з Києва до Львова, потім далі до Польщі та Туреччини, де продовжили перемовини.

• Bellingcat попросив експертів з хімічної зброї допомогти проаналізувати ситуацію. Експерти припустили, що учасників перемовин справді могли отруїти. Альтернативна версія — вплив мікрохвильового випромінювання. Симптоми у всіх учасників зникли упродовж тижня.

• Перед перемовинами вони зʼїли лише шоколад та випили води. Це було за кілька годин до перших симптомів. У четвертого учасника перемовин (теж їв шоколад та пив воду) симптомів не було.

• За словами експертів, їх могли отруїти порфіринами, органофосфатами або біциклічними речовинами. Точно встановити речовину не вдасться, тому що біля постраждалих не було відповідних лабораторій. Експерти вважають, що кількість токсину була не смертельна, а тому це варто сприймати як «попередження»

inspired• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
ну так непомітно
Угу) Незаметно залезть в чьи-то трусы и добавить в них яда. Не детский жанр получается
автор Immelstorn • 28 марта 2022
Ответ дляXue
Ну монетизацию отключили частично. Только просмотры из раши не учитываются. Из Украины и других стран- как раньше
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
Да уж. Не новости, а сплошные сплетни.
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляinspired
Ну то наші там будуть три дні. Тому доведеться труси ніде не знімать і не мінять. Кепочку також.
Xue• 28 марта 2022
Ответ дляИрина 789
За февраль они получили.
И фсё.
Galyna1211• 28 марта 2022
Ответ дляElina Zorina
Так, тоді шукали серед умовно ,,своїх,, і тільки зараз, так би мовити с висоти років видно, що почерк типовий - російська гебня.
inspired• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
Я ж это все представляю. Переговоры нужно будет на свежем воздухе проводить.
Xue• 28 марта 2022
Ответ дляinspired
На самом деле не смешно, они ж в его номер проникли.
My_everything• 28 марта 2022
Ответ дляМиззери

Спростовують уже. А я все равно верю, что пытались отравить.
Басина• 28 марта 2022
Ответ дляann.ko
Ромка, зачем же ты трусы на переговорах снимал?
Эх, чего только не сотворишь за Челси с яхтой
Трохи не в тему)
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляinspired
Чим вони там займаються?!!